Povezane vesti

Babić ponovio da je „spavao“ u vreme nesreće

Babić ponovio da je „spavao“ u vreme nesreće

Danas 05.04.2019
V.d. direktora Koridora Srbije u ostavci Zoran Babić saslušan povodom teške saobraćajne nesreće kod Doljevca Zoran Babić, v.d. direktora Koridora Srbije u ostavci, čiji se vozač Dejan S. sumnjiči da je izazvao tešku saobraćajnu nesreću na… »
Zoran Babić svedočio da je spavao u trenutku nesreće na naplatnoj rampi

Zoran Babić svedočio da je spavao u trenutku nesreće na naplatnoj rampi

Radio 021 05.04.2019
Direktor "Koridora Srbije" Zoran Babić, koji je podneo ostavku posle saobraćajne nesreće na naplatnoj rampi "Doljevac", saslušan je juče u Drugom osnovnom tužilaštvu u Beogradu, po zamolnici Osnovnog suda u Nišu. Babić je na saslušanju rekao da… »
Babić saslušan o nesreći kod Doljevca - navodno spavao na zadnjem sedištu

Babić saslušan o nesreći kod Doljevca - navodno spavao na zadnjem sedištu

Južne vesti 05.04.2019
O tome šta je prethodilo nesreći, ali i šta se dogodilo u trenutku samog udesa 31. januara na naplatnoj rampi “Doljevac”, saslušan je u Drugom osnovnom tužilaštvu u Beogradu v. d. direktora Koridora Srbije Zoran Babić. Zvaničnih informacija sa… »
Zoran Babić svedočio o nesreći na naplatnoj rampi: "Spavao sam na zadnjem sedištu, probudio me strahovit udarac"

Zoran Babić svedočio o nesreći na naplatnoj rampi: "Spavao sam na zadnjem sedištu, probudio me strahovit udarac"

Blic 05.04.2019
Direktor "Koridora Srbije" Zoran Babić, koji je podneo ostavku posle stravične nesreće na naplatnoj rampi "Doljevac", kada je poginula Stanika Gligorijević (52), saslušan je juče u Drugom osnovnom tužilaštvu u Beogradu, po zamolnici Osnovnog suda… »

Vesti dana »