Povezane vesti
Rekonstrukcija vodovodne mreže u Bukovcu
Dnevnik 05.04.2019
Radovi na rekonstrukciji bukovačkog dovodnika počeli su pre 20 dana dok je predviđeni rok za završetak radova 70 dana, a postoji mogućnost da će radovi biti završeni i pre roka, saopštavaju iz Javnog komunalnog preduzeća “Vodovod i kanalizacija”. Kako… »
BUKOVAC: Rekonstrukcija vodovodne mreže moguća i pre predviđenog roka (FOTO)
Moj Novi Sad 05.04.2019
IZ JKP "Vodovod i kanalizacija" javljaju da su pre 20 dana započeli radove na rekonstrukciji bukovačkog dovodnika, a po Ugovoru sa građevinskim preduzećem "Graditelj NS" od 14. novembra 2018. godine. Kako navode iz tog gradskog preduzeća, dovodnik ide… »
Obnavlja se vodovodna mreža u Bukovcu
RTV 05.04.2019
NOVI SAD - JKP "Vodovod i kanalizacija" Novi Sad je pre 20 dana započelo radove na rekonstrukciji bukovačkog dovodnika, a po Ugovoru sa građevinskim preduzećem "Graditelj NS" od 14.11.2018. godine. Dovodnik ide Mesečevom ulicom iz Ulice Sonje Marinković… »
Vesti dana »

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Ministar Nenad Vujić: Napad na tužilaštvo u Valjevu će biti najoštrije kažnjen
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

"Povređen žandarm, biće uhapšeni svi koji su kršili zakon": Dačić se oglasio o nasilju i sukobima na protestima
Mondo pre 1 satjoš 2 povezane

Vučić: Obnovićemo sve što je uništeno – svi koji su rušili i palili odgovaraće
RTS pre 15 minutajoš 3 povezane