Povezane vesti

Zidan oštro odgovorio antiću: Žao mi je takvih ljudi!

Zidan oštro odgovorio antiću: Žao mi je takvih ljudi!

Hot sport 05.04.2019
Trener slavnog kluba odgovorio je nekadašnjem selektoru ‘orlova’. Veliku pažnju španske javnosti privukla je izjava Radomira Antića da Luka Modrić nije zaslužio Zlatnu loptu. Nekadašnji selektor naše zemlje zamerio je Modriću mali broj golova… »
Zidan udario po Antiću: "Žalim ga zbog..."

Zidan udario po Antiću: "Žalim ga zbog..."

Sportal blic 05.04.2019
Trener Real Madrida Zinedin Zidan odgovorio je srpskom stručnjaku Radomiru Antiću povodom njegovih komentara da Luka Modrić nije zaslužio da dobije Zlatnu loptu. - Žao mi je onih koji pričaju takve stvari. Modrić je zaslužio i zaradio Zlatnu… »
Teške reči, Zidan bez poštovanja prema Radomiru Antiću!

Teške reči, Zidan bez poštovanja prema Radomiru Antiću!

Sportske.net 05.04.2019
Dva totalno suprotna mišljenja imaju Zinedin Zidan i Radomir Antić. Srpski stručnjak je iskusniji od Zinedina Zidana, ali je francuski stručnjak osvojio tri uzastopna naslova šampiona Evrope sa Real Madridom. Ko je u pravu? Radi se o Luki Modriću… »
Antić: Modrićeva "Zlatna lopta" nema smisla

Antić: Modrićeva "Zlatna lopta" nema smisla

Vesti online 05.04.2019
Srpski fudbalski trener Radomir Antić kritikovao je hrvatsku zvezdu Luku Modrića. Antić je kao trener vodio brojne španske klubove: Real Madrid, Barselonu i Atletiko Madrid, a jedan od najvećih uspeha u karijeri ostvario je kada je reprezentaciju… »
Zašto je Zinedinu Zidanu žao Radomira Antića...

Zašto je Zinedinu Zidanu žao Radomira Antića...

Mondo 05.04.2019
"Žao mi je ljudi koji govore tako nešto. Modrić je zaslužio 'Zlatnu loptu'", odgovor je Zinedina Zidana na tvrdnje Radomira Antića da Modrić nije zaslužio prestižno priznanje. Bivši selektor Srbije i jedini trener koji je u karijeri vodio tri… »

Vesti dana »