Povezane vesti
Ekvador: Asanž potkopava naše dostojanstvo lažnim vestima
Politika 06.04.2019
KITO-LONDON - Ekvador je odbacio tvrdnje Vikiliksa da planira da izbaci osnivača te organizacije Džulijana Asanža iz svoje ambasade u Londonu, nazivajući ih "lažnim vestima" koje imaju za cilj potkopavanje dostojanstva zemlje. U saopštenju u petak uveče… »
Ekvador: Assange potkopava naše dostojanstvo lažnim vijestima
Al Jazeera 06.04.2019
WikiLeaks je ranije na svom Twitter nalogu napisao da će Ekvador izbaciti njegovog osnivača. Ekvador je odbacio tvrdnje WikiLeaksa da planira da izbaci osnivača te organizacije Juliana Assangea iz svoje ambasade u Londonu, nazivajući ih "lažnim… »
Ekvador smatra da je Asanž nezahvalan, ali ne pominje izbacivanje
Danas 06.04.2019
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž pokazao je „nezahvalnost i nepoštovanje“ prema Ekvadoru koji mu je pružio utočište od 2012. godine u ambasadi u Londonu, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Ekvadora, ali nije pomenulo izbacivanje Asanža iz… »
Vesti dana »
Tramp: Prekid vatre je završen; Galibaf: Iran spreman za sveobuhvatnu odbranu
RTS pre 53 minutajoš 8 povezanih
Šta se dešava kada pukne prozor na avionu: Profesor objašnjava veliku dekompresiju
Radio 021 pre 53 minutajoš 2 povezane
Ponoš (SRCE): Srbija će ići ka članstvu u EU, ali bez aktuelne vlasti
Danas pre 11 satijoš 1 povezana





