Povezane vesti
Dva kineska studenta oštetila Apple za skoro 900.000 dolara, prevaru otkrila država
Radio 021 06.04.2019
Dvojica kineskih studenata su već skoro dve godine u američkoj saveznoj državi Oregon vodili vlastiti posao koji je uključivao podvaljivanje lažnih iPhone Apple-ovom servisu i korisničkoj službi. Kineski studenti su od 2017. godine naručivali… »
Studenti ojadili epl za 900.000 dolara: Lažne telefone slali u servise i menjali za prave!
Kurir 06.04.2019
Dvojica kineskih studenata su već skoro dve godine u američkoj saveznoj državi Oregon vodili vlastiti posao koji je uključivao podvaljivanje lažnih Ajfona Eplovom servisu i korisničkoj službi. Kineski studenti su od 2017. godine narucivali lažne… »
Vesti dana »

Hamenei: Ponuda SAD o pregovorima o iranskom nuklearnom programu obmana javnog mnjenja
Blic pre 4 satijoš 3 povezane

Parlament Republike Srpske doneo odluku o pokretanju procedure donošenja novog Ustava RS
Danas pre 9 satijoš 2 povezane

Kiša i pljuskovi sručiće se na Srbiju: Stiglo najnovije upozorenje RHMZ: Evo kakvo nas vreme očekuje noćas i narednih dana
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Oglasila se predsednica Meksika: Saopštila datum kada će odgovoriti na carine SAD na čelik i aluminijum
Blic pre 2 satajoš 2 povezane