Povezane vesti

Pojavio se snimak Kalinićeve tuče iz drugog ugla: Ubio je boga u navijaču, brutalnim udarcima pesnicama u glavu! (video)

Pojavio se snimak Kalinićeve tuče iz drugog ugla: Ubio je boga u navijaču, brutalnim udarcima pesnicama u glavu! (video)

Telegraf 07.04.2019
Prilično ružne i skandalozne scene viđene su u Pioniru. Trener KK Partizan Andrea Trinkijeri je metaforički najavio duel sa Crvenom zvezdom kao boks meč, ni ne sanjajući da će boksa zaista biti, za to je bio zaslužan poznati glumac Milan Kalinić… »
Detalji tuče Milana Kalinića, bes Čovića, Delije inkognito u hali, Trinkijeri vređan kao Dule: Ovo su stvari koje niste…

Detalji tuče Milana Kalinića, bes Čovića, Delije inkognito u hali, Trinkijeri vređan kao Dule: Ovo su stvari koje niste…

Telegraf 07.04.2019
Mnogo dešavanja bilo je na parketu, ali i van terena tokom majstorice između Zvezde i Partizana. Svaki večiti derbi nosi veliku dozu tenzije i nervoze, a ni majstorica koju su odigrali Crvena zvezda i Partizan nije bila drugačija. Iako je na terenu… »
Kalinić svima poslao jasnu poruku: Ja sam apsolutno primer mladima! Nisam bio učesnik sukoba, ali sam upleten!

Kalinić svima poslao jasnu poruku: Ja sam apsolutno primer mladima! Nisam bio učesnik sukoba, ali sam upleten!

Telegraf 07.04.2019
Voditelj i glumac Milan Kalinić u telefonskom razgovoru za emisiju Premijera na TV pink gde je otkrio neke nove detalje sukoba u Pioniru. Milan Kalinić je bio u centru skandala na večitom derbiju, gde se sukobio sa jednim navijačem Zvezde, koji je… »
Kalinić prebio Zvezdinog nekadašnjeg sponzora i funkcionera: Čovek koji je uneo veliki novac u klub završio krvave glave…

Kalinić prebio Zvezdinog nekadašnjeg sponzora i funkcionera: Čovek koji je uneo veliki novac u klub završio krvave glave…

Telegraf 07.04.2019
Bio je član predsedništva Zvezde kada je Čović postao prvi čovek kluba. Derbi u Pioniru je najavljivan kao bokserski meč, ali je malo ko verovao da će "boks" i nemila dešavanja zaista biti uvertira za majstoricu između Crvene zvezde i Partizana u… »
Evo šta se desilo posle tuče: Kalinić sa Šutanovcem pričao o sukobu, bivši ministar se smejao i gestikulirao snagu…

Evo šta se desilo posle tuče: Kalinić sa Šutanovcem pričao o sukobu, bivši ministar se smejao i gestikulirao snagu…

Telegraf 07.04.2019
Ovo niste mogli da vidite tokom derbija na TV-u. Milan Kalinić je bio u centru skandala na večitom derbiju, gde se sukobio sa jednim navijačem Zvezde, koji je posle njegovih udaraca završio krvave glave. Posle snimka iz drugog ugla, jasno je kako je… »

Vesti dana »