Povezane vesti

Divac: Morao sam da krijem od ćerke da sam primljen u Kuću slavnih

Divac: Morao sam da krijem od ćerke da sam primljen u Kuću slavnih

Mozzart sport 08.04.2019
“Kada sam saznao za vest nisam mogao da spavam do četiri”, dodao je legendarni srpski as. Generalni direktor Sakramento Kingsa Vlade Divac popeo se na košarkaški olimp. Od pre dva dana on je član Nejsmitove Kuće slavnih, tamo gde su Aleksandar… »
Divac pričao Amerima o Partizanu, pomenuo i "drugi tim" koji nije dobar!

Divac pričao Amerima o Partizanu, pomenuo i "drugi tim" koji nije dobar!

Sportske.net 08.04.2019
Generalni menadžer i bivši košarkaš Sakramento Kingsa Vlade Divac obratio se prethodne noći novinarima povodom prijema u Kuću slavnih. Legendarni srpski i jugoslovenski košarkaš Vlade Divac (51) primljen je ovog vikenda u NBA Kuću slavnih u… »
Divac o Partizanu i "onom drugom klubu"

Divac o Partizanu i "onom drugom klubu"

Mondo 08.04.2019
Generalni menadžer Sakramento Kingsa i novi stanovnik Kuće slavnih u Springfildu, razgovarao je sa lokalnim novinarima o svojoj dugoj i uspešnoj igračkoj karijeri. Vlade Divac minulog vikenda je konačno dobio radosnu vest o prijemu u Kuću slavnih… »
Sakramento se poklonio svom kralju: Ovacije Divcu za najveći podvig u karijeri

Sakramento se poklonio svom kralju: Ovacije Divcu za najveći podvig u karijeri

Sportal blic 08.04.2019
Legendarni srpski košarkaš Vlade Divac dobio je veliko priznanje od nekadašnjeg kluba Sakramento Kigsa čiji je sada generalni menadžer. Naime, pred utakmicu protiv Nju Orleans Pelikansa, na velikom ekranu dvorane Kingsa "Golden 1 centra" pušten je… »
Nezaboravno putovanje: Divac počastvovan što će postati član Kuće slavnih

Nezaboravno putovanje: Divac počastvovan što će postati član Kuće slavnih

Večernje novosti 07.04.2019
Kao mladić nisam verovao da će mi košarka ponuditi tako velike mogućnosti. Zahvalan sam svima - kaže Vlade. VLADE Divac priznaje da u prvom trenutku nije mogao da poveruje da je primljen u Kuću slavnih u Springfildu, a kada se malo smirio, naglasio… »

Vesti dana »