Povezane vesti

Vučić u Mostaru: Želim da srpski proizvodi budu na svakom mestu

Vučić u Mostaru: Želim da srpski proizvodi budu na svakom mestu

Dnevnik 09.04.2019
MOSTAR: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas u Mostaru da ne propušta nijedan sajam privrede u ovom gradu, jer želi da vidi srpske proizvode na svakom mestu. Vučić je, nakon sastanka sa zamenikom predsedavajućeg Doma naroda… »
Vučić i Čović razgovarali o unapređenju saradnje Srbije i BiH

Vučić i Čović razgovarali o unapređenju saradnje Srbije i BiH

Danas 09.04.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Mostaru sa liderom HDZ BiH i zamenikom predsedavajućeg Doma naroda parlamentarne skupštine BiH Draganom Čovićem o intenziviranju saradnje dve države. Na novinarsko pitanje je li bilo reči o… »
Budućnost nas spaja! Vučić na nacionalnom štandu Srbije na sajmu u Mostaru podelio predstavnicima BiH medenjake u bojama…

Budućnost nas spaja! Vučić na nacionalnom štandu Srbije na sajmu u Mostaru podelio predstavnicima BiH medenjake u bojama…

Kurir 09.04.2019
Predsednik Aleksadnar Vučić poklonio je danas, na nacionalnom štandu Srbije na Sajmu privrede u Mostaru, predstavnicima BiH medenjake u bojama srpske zastave i u obliku srca, na kojima piše "Budućnost nas spaja". "Ne piše ništa loše", rekao je… »
Vučić nakon sastanka sa Čovićem: Uvek sam lepo dočekan u Mostaru, važno je da svi zajedno gradimo budućnost u miru i…

Vučić nakon sastanka sa Čovićem: Uvek sam lepo dočekan u Mostaru, važno je da svi zajedno gradimo budućnost u miru i…

Kurir 09.04.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sastanka sa zamenikom predsedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH i predsednikom HDZ BiH Draganom Čovićem u Mostaru, rekao je da je zahvalan što je ovde uvek lepo dočekan. "Došao sam na poziv… »
10 Kompanija iz Srbije danas u Mostaru: Šansa za povećanje izvoza

10 Kompanija iz Srbije danas u Mostaru: Šansa za povećanje izvoza

Kurir 09.04.2019
MOSTAR - Deset kompanija iz Srbije, iz sektora industrije, poljoprivrede i usluga, predstaviće svoj proizvodni asortiman na 22. međunarodnom sajmu privrede u Mostaru koji počinje danas, saopštila je Privredna komora Srbije (PKS). Otvaranju sajma… »

Vesti dana »