Povezane vesti

Đurić: Večita zahvalnost junacima sa Košara!

Đurić: Večita zahvalnost junacima sa Košara!

Pravda 09.04.2019
Junaci sa Košara bili su pobednici i u ratničkom i u moralnom smislu, jer su branili i odbranili svoju zemlju i mi im dugujemo večitu zahvalnost, poručio je direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić. - Podvig tih mladih ljudi i naše herojske vojske u… »
Večita zahvalnost junacima sa Košara

Večita zahvalnost junacima sa Košara

RTV 09.04.2019
BEOGRAD - Junaci sa Košara bili su pobednici i u ratničkom i u moralnom smislu, jer su branili i odbranili svoju zemlju i mi im dugujemo večitu zahvalnost, poručio je direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić. "Podvig tih mladih ljudi i naše herojske… »
Komentar: Košare naši Termopili

Komentar: Košare naši Termopili

Večernje novosti 09.04.2019
Podvig tih mladih ljudi sa Košara i naše herojske vojske u odbrani Srbije mora biti zauvek ovenčan slavom i postati deo kolektivnog sećanja budućih generacija. KADA su Persijanci udarili na grčke zemlje sa najvećom vojnom silom u dotadašnjoj… »
Sećajući se Košara pokazujemo da nismo mali i ne damo se izbrisati: Ðurić poručio da dugujemo večitu zahvalnost junacima…

Sećajući se Košara pokazujemo da nismo mali i ne damo se izbrisati: Ðurić poručio da dugujemo večitu zahvalnost junacima…

Telegraf 09.04.2019
Nekoliko stotina srpskih vojnika nedeljama je odolevalo višestruko brojnijoj sili - izjavio je direktor Kancelarije za KiM. Junaci sa Košara bili su pobednici i u ratničkom i u moralnom smislu, jer su branili i odbranili svoju zemlju i mi im dugujemo… »

Vesti dana »