Povezane vesti

Najnovije informacije! Mira Marković u kritičnom stanju, naredna 24 sata presudna - Marko non-stop pored nje

Najnovije informacije! Mira Marković u kritičnom stanju, naredna 24 sata presudna - Marko non-stop pored nje

Srbija danas 09.04.2019
Prema poslednjim informacijama od juče prepodne, situacija Mirjane Marković se navodno blago pogoršala, a lekari navode da bi naredna 24 sata mogla biti i presudna. Mira Marković, supruga Slobodana Miloševića, nalazi se u bolnici u Sočiju, gde je… »
Šešeljeva rafalna paljba! Milojku Pantiću neće biti dobro posle ovog tvita lidera radikala

Šešeljeva rafalna paljba! Milojku Pantiću neće biti dobro posle ovog tvita lidera radikala

Srbija danas 09.04.2019
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj od ranog jutra sipa pretnje i uvrede preko svog naloga na Tviteru! U jednom od tvitova obraća se koleginici iz skupštinskih klupa Aleksandri Jerkov (36) koja je poslanica Demokratske stranke. VUČIĆ… »
Hoće li neko reagovati što mi ratni zločinac preti? Oglasila se Aleksandra Jerkov posle niza uvreda koje joj je uputio…

Hoće li neko reagovati što mi ratni zločinac preti? Oglasila se Aleksandra Jerkov posle niza uvreda koje joj je uputio…

Telegraf 09.04.2019
Uopšte me ne interesuju njegove uvrede, on mene ne može uvrediti, interesuju me samo krivična dela na koja institucije ne reaguju - napisala je poslanica Demokratske stranke na Tviteru. Posle pretnji koje je Vojislav Šešelj putem Tvitera uputio… »
Vučić doputovao u Mostar: Obilazak Saborne crkve Svete trojice

Vučić doputovao u Mostar: Obilazak Saborne crkve Svete trojice

Srbija danas 09.04.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić doputovao je danas pre podne u Mostar, gde će prisustvovati otvaranju Međunarodnog sajma privrede. Predsednik Srbije je nešto posle 9.30 sleteo na mostarski aerodrom. NA NIŠANU LAZANSKOG! Evo šta je SUŠTINA VOJNE… »
Šešelj uputio pretnje i uvrede Aleksandri Jerkov: "Namazaću te katranom i uvaljati u perje da se vidi ko je glavna guska…

Šešelj uputio pretnje i uvrede Aleksandri Jerkov: "Namazaću te katranom i uvaljati u perje da se vidi ko je glavna guska…

Telegraf 09.04.2019
Aleksandra Jerkov tvrdi da mi Aleksandar Vučić garantuje da mi neće faliti ni dlaka s glave, ja Aleksandri Jerkov garantujem da će njoj nestati sve dlake sa glave - napisao je lider radikala na Tviteru. Lider Srpske radikalne stranke, Vojislav… »
Na nišanu Lazanskog! Evo šta je suština vojne moći Srbije (video)

Na nišanu Lazanskog! Evo šta je suština vojne moći Srbije (video)

Srbija danas 09.04.2019
Prva nova baterija samohodnih haubica kalibra 155 milimetara u vlasništvu Vojske Srbije (VS) dejstvovala je na poligonu. Te haubice su nova ubojna sredstva u posedu VS, a o tome šta se sve još radi na polju modernizacije srpske vojske u emisiji "Na… »

Vesti dana »