Povezane vesti
Nemačka i Francuska uslovljavaju odlaganje Bregzita
Danas 09.04.2019
Nemački i francuski zvaničnici danas su naveli da bilo kakvo dalje odlaganje Bregzita mora biti uslovljeno a da Velika Britanija mora da pruži potrebna uveravanja, u trenutku kada se britanska premijerka Tereza Mej priprema da od Berlina i Pariza zatraži… »
Nemačka i Francuska uslovljavaju odlaganje Bregzita
N1 Info 09.04.2019
Nemački i francuski zvaničnici naveli su da bilo kakvo dalje odlaganje Bregzita mora biti uslovljeno, a da Velika Britanija mora da pruži potrebna uveravanja, u trenutku kada se britanska premijerka Tereza Mej priprema da od Berlina i Pariza zatraži još… »
Vesti dana »

"Skandalozno, žaliću: Se!" Sarkozi se oglasio nakon što je osuđen na 5 godina zatvora: Nevin sam!
Blic pre 3 satajoš 52 povezane

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
Pressek pre 2 satajoš 36 povezanih

Zbog ruskih udara 30.000 ljudi u Černigovu bez struje; Rojters: Dronovi pogodili ruske luke u Novorosijsku i Tuapseu
RTS pre 1 satjoš 27 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Danska razmatra aktiviranje Člana 4 NATO-a
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 46 povezanih