Povezane vesti

Dragan je voleo Dunav, a on ga je nemilosrdno progutao

Dragan je voleo Dunav, a on ga je nemilosrdno progutao

Dnevnik 09.04.2019
NOVI SAD: Ronioci Žandarmerije nastavili su potragu za Draganom Risom (48) i Milorad Popovićem (66), koji su se utopili u Dunavu u nedelju oko 19 časova kod Rakovačke ade, prekoputa novosadskog vikend-naselja Kamenjar. Nesreća se dogodila kada su se… »
Otišli na Dunav i više se nisu vratili: Pronađen čamac i dva bicikla, ali Draganovog i Miloradovog tela nigde

Otišli na Dunav i više se nisu vratili: Pronađen čamac i dva bicikla, ali Draganovog i Miloradovog tela nigde

Blic 09.04.2019
Dragan Ris (40) i njegov prijatelj Milorad Popović Pop (66) su nestali i pretpostavlja se da su se utopili u Dunavu kod Rakovačke ade, koja se nalazi prekoputa novosadskog vikend-naselja Kamenjar. Oni su nestali u nedelju oko 19 časova, kada im se… »
Potraga na Dunavu: Dva muškarca nestala kod Novog Sada

Potraga na Dunavu: Dva muškarca nestala kod Novog Sada

Blic 09.04.2019
Dva Novosađanina stara 66 i 48 godina nestali su u nedelju popodne, nakon što su čamcem otišli na pecanje u Rakovački dunavac uzvodno Dunavom prekoputa novosadskog naselja Kamenjar. Pripadnici policije i specijalnog odreda Žandarmerije od juče… »
Dragan i Milorad su nestali posle prevrtanja čamca na Dunavu: Prijatelji krenuli iz vikendice, pa ih povukao vir! Za njima se…

Dragan i Milorad su nestali posle prevrtanja čamca na Dunavu: Prijatelji krenuli iz vikendice, pa ih povukao vir! Za njima se…

Kurir 09.04.2019
U nedelju predveče, oko 18.30-19 časova, moj brat Dragan i njegov drug, znam da ga zovu Milorad Popović Pop (66), krenuli su čamcem ka Novom Sadu. Čamac se izvrnuo i potonuo. Kako su mi rekli neki od očevidaca, Pop je odmah potonuo, dok se moj brat… »

Vesti dana »