Povezane vesti

Ubio se zbog video igrica? Dečak (12) izvršio samoubistvo skokom sa zgrade, ostavio oproštajno pismo u sobi

Ubio se zbog video igrica? Dečak (12) izvršio samoubistvo skokom sa zgrade, ostavio oproštajno pismo u sobi

Blic 10.04.2019
Dečak (12) skočio je, oko ponoći, sa sedmog sprata zgrade u Beogradu. On je pao sa visine od 25 metara na travnatu površinu i davao je znake života kada su ga komšije pronašle, koje su odmah pozvale Hitnu pomoć. Međutim, i pored napora lekara on… »
"Umalo sam pala u nesvest kad sam videla dete na zemlji": Dečak skočio sa 25 metara u smrt, komšije svedočile stravičnim…

"Umalo sam pala u nesvest kad sam videla dete na zemlji": Dečak skočio sa 25 metara u smrt, komšije svedočile stravičnim…

Blic 10.04.2019
Dvanaestogodišnji dečak ubio se noćas malo posle ponoći, skokom sa sedmog sprata zgrade u kojoj je živeo u Beogradu. Dečak je sebi oduzeo život jer je, prema nezvaničnim informacijama iz istrage, kako je naveo u oproštajnom pismu nađenom u… »
Užas na Novom Beogradu: Dečak skočio sa sedmog sprata

Užas na Novom Beogradu: Dečak skočio sa sedmog sprata

Mondo 10.04.2019
Dvanaestogodišnji dečak poginuo je sinoć, pola sata iza ponoći, kada je pao sa sedmog sprata zgrade u kojoj živi na Novom Beogradu. Foto: Mondo/Goran Sivački Ilustracija Nakon smrti devojčice u Nišu, koja je pala sa zgrade snimajući video za svoj… »
Nastradao dečak u padu sa zgrade na Novom Beogradu

Nastradao dečak u padu sa zgrade na Novom Beogradu

Danas 10.04.2019
Preminuo dvanaestogodišnji dečak koji je pao sa sedmog sprata zgrade na Novom Beogradu. Do nesreće je došlo oko pola sata posle ponoći, nezvanično saznaje RTS. Dečak je pao ispred ulaza u zgradu u Nehruovoj ulici. Prevezen je u bolnicu, gde je u… »
Dečak pao sa sedmog sprata zgrade na Novom Beogradu

Dečak pao sa sedmog sprata zgrade na Novom Beogradu

Radio 021 10.04.2019
Dvanaestogodišnji dečak poginuo je sinoć pola sata iza ponoći, kada je pao sa sedmog sprata zgrade u kojoj živi na Novom Beogradu. Dečak je pao ispred ulaza u zgradu u Nehruovoj ulici, gde su ga pronašle komšije. On je prevezen u bolnicu, u kojoj… »
Užasna tragedija u Nehruovoj u Novom Beogradu: Dečak (12) noćas pronađen na travi posle pada sa 7. sprata zgrade u kojoj je…

Užasna tragedija u Nehruovoj u Novom Beogradu: Dečak (12) noćas pronađen na travi posle pada sa 7. sprata zgrade u kojoj je…

Kurir 10.04.2019
BEOGRAD - U Nehruovoj ulici u Novom Beogradu noćas se dogodila užasna tragedija pošto je 12-godišnji dečak pronađen kako nepomično leži na travnjaku ispod prozora stana na 7. spratu zgrade u kojoj je živeo. Komšije koje su noćas, malo posle… »

Vesti dana »