Povezane vesti

Đilas: Formiraću stranku 19. aprila, baš na dan "velikog mitinga" Vučića

Đilas: Formiraću stranku 19. aprila, baš na dan "velikog mitinga" Vučića

N1 Info 11.04.2019
Jedan od lidera Saveza za Srbiju (SzS) Dragan Đilas najavio je da će 19. aprila formirati svoju partiju, koja će se zvati Stranka slobode i pravde. "Ja sam čovek koji još uvek nema svoju političku organizaciju. Ako bude sve kako planiramo… »
Đilas formira stranku 19. aprila

Đilas formira stranku 19. aprila

Danas 11.04.2019
Jedan od lidera Saveza za Srbiju (SZS) Dragan Đilas najavio je da će da 19. aprila formirati svoju partiju, koja će se zvati Stranka slobode i pravde, objavljeno je danas na portalu časopisa Nova srpska politička misao. Ja sam čovek koji još uvek… »
Dragan Đilas 19. aprila formira Stranku slobode i pravde

Dragan Đilas 19. aprila formira Stranku slobode i pravde

Radio 021 11.04.2019
Jedan od lidera opozicionog Saveza za Srbiju (SzS) Dragan Đilas najavio je formiranje sopstvene političke stranke 19. aprila, koja će nositi ime Stranka slobode i pravde. On je, gostujući u emisiji "Crno-beli svet" emitovanoj preko Jutjub kanala… »
Formiraću stranku 19. aprila, na dan tog "velikog mitinga" Aleksandra Vučića

Formiraću stranku 19. aprila, na dan tog "velikog mitinga" Aleksandra Vučića

Nova ekonomija 11.04.2019
Dragan Đilas: Jedan od lidera Saveza za Srbiju (SzS) Dragan Đilas najavio je da će 19. aprila formirati svoju partiju, koja će se zvati Stranka slobode i pravde. "Ja sam čovek koji još uvek nema svoju političku organizaciju. Ako bude sve kako… »
Đilas najavio formiranje stranke 19. aprila

Đilas najavio formiranje stranke 19. aprila

Vesti online 11.04.2019
Jedan od lidera Saveza za Srbiju Dragan Đilas najavio je formiranje sopstvene političke stranke 19. aprila, koja će nositi ime Stranka slobode i pravde. On je, gostujući u emisiji "Crno-beli svet", emitovanoj preko Jutjub kanala, istakao da će, ako… »

Vesti dana »