Povezane vesti
Pens neće Ruse i madura u Venecueli: Recite mu da je njegovo vreme isteklo, vreme je da ode
Kurir 11.04.2019
Američki potpredsednik Majk Pens preneo je sinoć Savetu bezbednosti UN da je administracija predsednika Donalda Trampa rešena da, pre svega diplomatskim i ekonomskim pritiskom, ponovo uspostavi vladavinu demokratije u Venecueli, ali je dodao da su i… »
Pence: Za odlazak Madura sa vlasti 'sve opcije na stolu'
Al Jazeera 11.04.2019
Administracija SAD-a odlučna je ukloniti predsjednika Venecuale sa vlasti, po mogućnosti diplomatskim i ekonomskim pritiskom. Američki potpredsjednik Mike Pence izjavio je u Vijeću sigurnosti Ujedinjenih naroda da je administracija Donalda Trumpa odlučna… »
Venecuela tvrdi da SAD pripremaju teren za invaziju
Danas 10.04.2019
Ambasador Venecuele pri UN Samuel Monkada rekao je da američka vlada njegovoj zemlji preti ratom i da se „priprema teren za invaziju“. „Moramo zaustaviti ovaj rat Donalda Trampa“, rekao je Monkada pred Savetom bezbednosti. Prema njegovim rečima… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: U Srbiji 51 mesto nema alternativu za snabdevanje gorivom
Ekapija pre 1 satjoš 44 povezane
BLOG UŽIVO Odloženo suđenje studentima uhapšenim nakon Vidovdanskog protesta
Nova pre 1 satjoš 29 povezanih
Ministarka Sofronijević za TV Prva: "Neverovatan odziv građana - više od 14.000 prijava" VIDEO
B92 pre 1 minutjoš 121 povezana
Četvorostrani samit u Londonu: Lideri EU dorađuju američki mirovni plan za Ukrajinu
Serbian News Media pre 20 minutajoš 72 povezane




