Povezane vesti

"Stojković nije u pravu, pogrešio sam kod Milivojevića"

"Stojković nije u pravu, pogrešio sam kod Milivojevića"

Mondo 11.04.2019
Predsednik FSS Slaviša Kokeza u intervjuu za "Sportski žurnal" govorio o igračima koji više ne igraju za "A" reprezentaciju, Vladimiru Stojkoviću, Marku Grujiću i Luki Milivojeviću. Dugogodišnji golman srpske reprezentacije Vladimir Stojković… »
Kokeza: Odgovorno tvrdim da jedina osoba koja odlučuje o tome ko se poziva u reprezentaciju – jeste Mladen Krstajić

Kokeza: Odgovorno tvrdim da jedina osoba koja odlučuje o tome ko se poziva u reprezentaciju – jeste Mladen Krstajić

Sportski žurnal 11.04.2019
Mladen Krstajić se sigurno konsultuje sa sportskim direktorom Darkom Kovačevićem, Markom Pantelićem i Nenadom Bjekovićem. Kad dođe do različitih mišljenja, prevagne ono što misli selektor. Meša li se neko selektorima u posao? - Kako mislite? Da… »
Kokeza: Uticao sam na Krstajića da priča sa Milivojevićem

Kokeza: Uticao sam na Krstajića da priča sa Milivojevićem

Vesti online 11.04.2019
Predsednik FSS Slaviša Kokeza otkrio je da je on inicirao sastanak selektora Srbije Mladena Krstajića sa Lukom Milivojevićem. Krstajić je pre nekoliko meseci posetio Milivojevića u Londonu u pokušaju da okončaju sukob i da se vezista Kristal Palasa… »
Kokeza: Ja sam uticao da Krstajić ode kod Milivojevića, pogrešio sam

Kokeza: Ja sam uticao da Krstajić ode kod Milivojevića, pogrešio sam

Mozzart sport 11.04.2019
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije u intervjuu za Sportski žurnal govorio i o problemima na relaciji selektor - igrači. Spisak fudbalera koji se nalaze u otvorenom ili tihom sukobu sa selektorom Srbije Mladenom Krstajićem postepeno se uvećavao od… »
Ispovest slaviše kokeze: Priznajem, jednom sam se mešao u rad Krstajića! Ljudi u Partizanu se ljute na mene…

Ispovest slaviše kokeze: Priznajem, jednom sam se mešao u rad Krstajića! Ljudi u Partizanu se ljute na mene…

Hot sport 11.04.2019
Prvi čovek FSS govorio je o sukobima unutar reprezentacije, Luki Milivojeviću, Marku Grujiću, ali i Partizanu.[yuzo_related] U opširnom intervjuu za ‘Žurnal’, Slaviša Kokeza je otklonio mnoge dileme i spekulacije koje su se provlačile u… »
Kokeza: Indirektno sam se mešao u rad Krstajića

Kokeza: Indirektno sam se mešao u rad Krstajića

N1 Info 11.04.2019
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza u razgovoru za Sportski žurnal govorio je o brojnim temama vezanim za srpski fudbal. On se dotakao i sukoba između selektora Srbije Mladena Krstajića i fudbalera Luke Milivojevića. "Moram da priznam… »
Priznao grešku - Kokeza više neće savetovati Krstajića

Priznao grešku - Kokeza više neće savetovati Krstajića

Sportske.net 11.04.2019
Prvi čovek srpskog fudbala Slaviša Kokeza priznao je grešku i poručio da više nikada neće sebi dozvoliti da utiče na odluke selektora Mladena Krstajića. Neretko se među ljubiteljima fudbala u Srbiji može čuti kako selektoru Mladenu Krstajiću… »

Vesti dana »