Povezane vesti

40 Dana od smrti divne Karleuše! Jelena kleči nad majčinim grobom, neutešno plače i ljulja se! Crvene ruže spustila na…

40 Dana od smrti divne Karleuše! Jelena kleči nad majčinim grobom, neutešno plače i ljulja se! Crvene ruže spustila na…

Kurir 11.04.2019
Divna Karleuša, poznata novinarka i majka Jelene Karleuše, preminula je u svom stanu u 61. godini 3. marta, a pevačica danas majci daje četrdeset dana. Iznenadna smrt potresla je sve, a pevačica je neutešna. Jelena sva u crnom, ne skirajući crne… »
Prvi put na bakinom grobu! Atina Tošić došla je sa majkom Jelenom na četrdesetodnevni pomen Divni Karleuši: Pevačica grca…

Prvi put na bakinom grobu! Atina Tošić došla je sa majkom Jelenom na četrdesetodnevni pomen Divni Karleuši: Pevačica grca…

Kurir 11.04.2019
Jelena Karleuša izašla je danas na Novo bežanijsko groblje. Prošlo je punih 40 dana otkako je ostala bez majke Divne, a uz nju pored tetke Danijele, menadžera i prijatelja Zorana Birtaševića, kao i brata sa očeve strane, bila je i njena ćerka… »
Zlatna slova za majčino ime: Jelena Karleuša sredila je Divnin grob, mislila je na svaki detalj na spomeniku, a ovome je…

Zlatna slova za majčino ime: Jelena Karleuša sredila je Divnin grob, mislila je na svaki detalj na spomeniku, a ovome je…

Kurir 11.04.2019
Divna Karleuša, majka pevačice Jelene Karleuše koja je preminula 3. marta u 61 godini, sahranjena je na Novom bežanijskom groblju. Jelena, koja je majčinu smrt doživela veoma teško, danima nije pričala i mnogi su se i uplašili za njeno zdravlje… »
Nemoj da stojiš nad mojim grobom i plačeš, ja nisam umrla: Jelena Karleuša objavila reči za pokojnu majku Divnu koje…

Nemoj da stojiš nad mojim grobom i plačeš, ja nisam umrla: Jelena Karleuša objavila reči za pokojnu majku Divnu koje…

Kurir 11.04.2019
Jelena Karleuša nedavno je ostala bez najveće podrške u životu, majke Divne Karleuše, koja je preminula 3. marta posle duge i teške borbe sa strašnom bolešću. Pevačica je veoma teško podnela majčinu smrt, uskoro će biti 40 dana od Divnine… »
Jelena Karleuša emotivna poruku: Nemoj da stojiš nad mojim grobom i plačeš!

Jelena Karleuša emotivna poruku: Nemoj da stojiš nad mojim grobom i plačeš!

Svet plus 11.04.2019
Pronašla se u jednoj pesmi! Pevačica Jelena Karleuša objavila je emotivnu poruku na društvenoj mreži: Mi ne umiremo. Nemoj da stojiš nad mojim grobom i plačeš, ja nisam tamo, ja ne spavam. Jelena Karleuša ne može da se pomiri sa smrću svoje… »

Vesti dana »