Povezane vesti
Dolazak Folksvagena bio bi sjajan za Srbiju
Nova ekonomija 11.04.2019
Tomas Šib, ambasador Nemačke u Srbiji: Ambasador Nemačke u Srbiji Tomas Šib izjavio je da nema nove vesti u vezi sa dolaskom Folksvagena u Srbiju i da ta odluka još nije doneta. Šib je rekao da će o tome odlučiti sama kompanija, a da je njegov lični stav… »
Šib: Dolazak Folksvagena bio bi sjajna stvar za Srbiju
Vesti online 11.04.2019
Ambasador Nemačke u Srbiji Tomas Šib izjavio je danas da nema nove vesti u vezi sa eventualnim dolaskom Folksvagena u Srbiju i da ta odluka još nije doneta, kao i da će o tome odlučiti sama kompanija. Šib je rekao da je njegov lični stav da bi to bila… »
Vesti dana »

Izjava premijera koja je Francuskoj vladi potpisala smrtnu presudu - Nije bilo nazad za Bajrua! Opekao i Makrona, a on sada sprema jedinog čoveka kojem veruje
Kurir pre 54 minutajoš 11 povezanih

"Zašto im pomažeš? Njima daju sve": Posle bruke u komšiluku i istorijskom meču zagmreo iskusni napadač!
Telegraf pre 9 minutajoš 13 povezanih

Zemljotres jačine 5,3 po Rihteru pogodio je noćas grčko ostrvo Eviju
Serbian News Media pre 49 minutajoš 11 povezanih