Povezane vesti
Zelena stranka: Ni vlast ni opozicija neće zaštitu pijaće vode u Ustavu
Danas 11.04.2019
Vlast i opozicija složni su u jednom – nisu zainteresovani da pijaća voda bude zaštićena Ustavom, navodi se u saopštenju Zelena stranke. Od 250 poslanika Skupštine Srbije samo njih 13 potpisalo je inicijativu Zelene stranke kojom se Skupštini… »
Sramota: Poslanike ekologija ne zanima!
Mondo 11.04.2019
Porazno saznanje o stanju ekološke svesti poslanika Skupštine Srbije. Od 250 poslanika samo 13 podržalo inicijativu da pijaća voda bude zaštićena Ustavom. Foto: MONDO/Predrag Vujić ilustracija Nije da smo iznenađeni... Inicijativu Zelene stranke… »
Vesti dana »

Bivši albanski predsednik Iljir Meta optužen za korupciju i pranje novca
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Medvedev spomenuo Treći svetski rat u odgovoru na Trampovu poslednju opasku o Putinu
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

"Ima gelere po celom telu, sunce nije video 600 dana": Potresna ispovest makje Alona Ohela zarobljenog u Gazi: "Klavir svira po telu, da ne bi zaboravio"
Blic pre 21 minutajoš 1 povezana

Ministar Zukorlić u palestini: Poziv Al-Habašu da poseti Srbiju i produbi međureligijski dijalog
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Monfis se povredio, bio na ivici ispadanja, a onda je publika zapevala Marseljezu: Usledila je istorija!
Telegraf pre 2 satajoš 4 povezane