Povezane vesti
Troje dece pregaženo u Beogradu za sat vremena: U Zemunu na pešačkom prelazu udareni brat (9) i sestra (11), vozač pobegao
Telegraf 11.04.2019
Deca su pretrpela povrede glave i noge i prebačena su u Urgentni centar. U Ulici cara Dušana kod broja 56 u Zemunu pregaženi su brat (9) i sestra (11). Nesreća se dogodila nešto pre 18 sati. Kako saznajemo, vozač je pobegao sa lica mesta, saznaje… »
Troje dece povređeno u dve saobraćajne nezgode u Beogradu
Politika 11.04.2019
Nešto posle 18 časova u Ulici cara Dušana kod broja 56 u Zemunu dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su povređeni dečak (9) i devojčica (11), kažu za Tanjug iz MUP-a. Deca su pretrpela manje povrede i prebačena su u Urgentni centar. Kako drugi mediji… »
Automobili pokosili troje dece: Brat (9) i sestra (11) oboreni na pešačkom prelazu u Zemunu, devojčica (15) na Senjaku
Blic 11.04.2019
Devojčica (15) je oborena oko 16.30 sati na pešačkom prelazu kod OŠ "Stefan Nemanja" u Ulici Ljube Jovanovića na Senjaku, a nepunih sat i po vremena kasnije povređeni su brat (9) i sestra (11) u Ulici cara Dušana kod broja 56 u Zemunu, potvrđeno je… »
Vesti dana »
Rusija napala Kijev projektilima i dronovima, poginulo najmanje 10 osoba
Beta pre 1 satjoš 29 povezanih
Runi frustriran zbog odluke u korist Amerikanaca: Šokirani Englez jednu od najgorih odluka od kako se igraju Svetska prvenstva!
Hot sport pre 58 minutajoš 39 povezanih
Počinje vanredno zasedanje Skupštine Srbije: Pred poslanicima 18 tačaka
NIN pre 1 satjoš 19 povezanih
Ovako se povredio reprezentativac Engleske: Slavio pobedu na Mundijalu, pa završio u bolnici
Mondo pre 52 minutajoš 28 povezanih




