Povezane vesti
Spejseks lansirala svoju drugu najsnažniju raketu
Dnevnik 12.04.2019
KEJP KANAVERAL: Američka kompanija za istraživanje svemira Spejseks lansirala je iz svemirskog centra Nase "Kenedi" na Floridi svoju drugu najsnažniju raketu "Falkon hevi" s komunikacionim satelitom Arabsat za klijenta iz Saudijske Arabije. Po prvi put… »
Najsnažnija raketa u prvoj komercijalnoj misiji
Slobodna Evropa 12.04.2019
Privatna kompanija Spejs eks (Space X) obavila je prvi komercijalni let korištenjem trenutno najsnažnije svjetske rakete Falkon hevi (Falcon Heavy). Nova i poboljšana raketa lansirana je sinoć sa komunikacionim satelitom Arabsat, čime je obavljen prvi… »
Mesec i dalje neosvojiv za Izraelce
RTS 12.04.2019
Izraelska bespilotna letelica „Berešit“ nije uspela u svojoj misiji i srušila se na površinu Meseca. Sa Floride, iz svemirskog centra lansirana je moćna raketa „Falkon hevi“ kompanije „Spejs iks“ američkog milijardera Ilona Maska. To je njen prvi… »
Vesti dana »

NIS traži novu licencu za odlaganje sankcija SAD zbog ruskog vlasništva
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 19 povezanih

Danica Drašković posle 16 godina konačno odlazi iz NIS-a: Mesečno zarađivala čak 700.000, na njeno mesto dolazi bivša ministarka
Kurir pre 24 minutajoš 16 povezanih

Plan rasta EU za Zapadni Balkan na delu: Srbija dobila 51,7 miliona evra bespovratne pomoći od EU
Blic pre 49 minutajoš 18 povezanih

Vučiću plata skočila za 20.000 dinara, Dačić s najvećom platom – više od 400.000 dinara
Radio sto plus pre 14 minutajoš 17 povezanih