Povezane vesti
Đoković sa Kokinakisom ili Kolšrajberom na startu Monte Karla
Sportski žurnal 13.04.2019
Trenutno najbolji na svetskoj listi tenisera Đoković je prvi nosilac turnira koji je do sada dva puta osvajao. Najbolji teniser Srbije i sveta Novak Đoković počeće učešće na turniru u Monte Karlu u drugom kolu sa pobednikom duela Tanasija Kokinakisa i… »
Masters u Monte Karlu: Trnovit put za Novaka
Mondo 13.04.2019
Đoković na otvaranju sezone na šljaci protiv Kokinakisa ili Kolšrajbera, branilac trofeja Nadal, koji ima težak žreb, mogući rival tek u finalu. Novak Đoković počinje sezonu na šljaci nastupom na mastersu u Monte Karlu. Srpski as postavljen je za prvog… »
Monte karlo: Pred Novakom težak put do finala
Večernje novosti 12.04.2019
Definitivno moram da igram bolje nego na prethodnim turnirima - smatra Đoković. ŽREB u Monte Karlu nije bio ni malo naklonjen Novaku Đokoviću koji će naravno, to se i ranije znalo, kao najbolji na svetu, biti slobodan u prvom kolu. Međutum u drugom ga… »
Vesti dana »

Netanjahu Dao jasne instrukcije: Odmah da se krene sa pregovorima o oslobađanju svih talaca u Gazi!
Kurir pre 3 satajoš 3 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Uhapšen mladić iz Beograda koji je bacio ručnu bombu na lokal u kragujevačkom naselju Smolvil
Danas pre 9 satijoš 1 povezana