Povezane vesti

Stefanović: Zahtevi opozicije su smešni

Stefanović: Zahtevi opozicije su smešni

Novi magazin 13.04.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je večeras da ne želi nikoga da vređa ali da su "smešni" zahtevi koje je opozicija iznela na skupu "Jedan od pet miliona" u Beogradu. "Što se tiče političkih poruka, predsednik (Aleksandar… »
Videćete kako izgleda 100.000 ljudi na tom istom mestu!

Videćete kako izgleda 100.000 ljudi na tom istom mestu!

Mondo 13.04.2019
Ministar unutrašnjih poslova o protestu opozicije, brojkama, autobuskom saobraćaju i mitingu najavljenom za 19. april. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović obratio se javnosti na konferenciji za medije, i izneo brojke o učesnicima… »
Nebojša Stefanović: Vučić hteo da se obrati na protestu, ali je odustao kad je video koliko ih je malo!

Nebojša Stefanović: Vučić hteo da se obrati na protestu, ali je odustao kad je video koliko ih je malo!

Kurir 13.04.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojiša Stefanović izjavio je večeras da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nameravao da se obrati okupljenim gradjanima na protestu u Beogradu, ali da je odustao zbog malog broja prisutnih. "Ja znam da je predsednik… »
Stefanović: Vučić hteo da se obrati na protestu, ali je odustao zbog malo ljudi

Stefanović: Vučić hteo da se obrati na protestu, ali je odustao zbog malo ljudi

Blic 13.04.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović rekao je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić imao nameru da se, povodom zahteva opozicije, obrati građanima, ali je od toga odustao kada je čuo poruke sa skupa. - Odustao je da se obrati, jer na… »
Stefanović o protestima: Videćete kako izgleda 100.000 ljudi u petak 19. aprila, pa uporedite!

Stefanović o protestima: Videćete kako izgleda 100.000 ljudi u petak 19. aprila, pa uporedite!

Kurir 13.04.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je povodom danas održanih protesta, da će narod već u petak 19. aprila imati priliku da vidi kako to zaista izgleda kada se okupi 100.000 ljudi. "Jasno možete da vidite sve brojke, ali ako… »
Stefanović: Vučić je hteo da se obrati, ali je odustao zbog malog broja ljudi

Stefanović: Vučić je hteo da se obrati, ali je odustao zbog malog broja ljudi

Radio 021 13.04.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojiša Stefanović izjavio je večeras da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nameravao da se obrati okupljenim građanima na protestu u Beogradu, ali da je odustao zbog malog broja prisutnih. "Ja znam da je predsednik… »
Vučić: Za sreću nosim "folksvagen" sat poklon Siniše Malog

Vučić: Za sreću nosim "folksvagen" sat poklon Siniše Malog

Radio 021 13.04.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nosi Folksvagen sat, koji je dobio od ministra finansija Siniše Malog tokom nedavne posete Nemačkoj, za sreću, kako bi Srbija uspela da privuče veliku investiciju te kompanije. Vučić je rekao da je… »
Predsednik Vučić: Folksvagenov sat sam dobio od Siniše Malog, a nosim ga za sreću, nadam se da ćemo privući tu veliku…

Predsednik Vučić: Folksvagenov sat sam dobio od Siniše Malog, a nosim ga za sreću, nadam se da ćemo privući tu veliku…

Kurir 13.04.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nosi Folksvagen sat, koji je dobio od ministra finasija Siniše Malog tokom nedavne posete Nemačkoj, za sreću, kako bi uspeli da privučemo veliku investiciju te kompanije u Srbiju. Vučić je… »

Vesti dana »