Povezane vesti
U Italiji se može kupiti kuća za jedan evro
Radio 021 13.04.2019
U Italiji se često mogu videti oglasi za kupovinu kuća za jedan evro, posebno u malim mestima, ali se od zainteresovanih kandidata traži da plate depozit od 2.000 evra i obećaju da će renovirati nekretninu. Kako objašnjava Poslovni dnevnik, da bi… »
U Italiji se kuće prodaju za samo jedan evro
RTV 13.04.2019
TIRANA - U Italiji se često mogu videti oglasi za kupovinu kuća za jedan evro, posebno u malim mestima, ali se od zainteresovanih kandidata traži da plate depozit od 2.000 evra i obećaju da će renovirati nekretninu. Kako objašnjava Poslovni dnevnik, da… »
Vesti dana »
„Sve je to očekivano“ Vučić u Dnevniku RTS-a o klasteru 3: Samo dve-tri zemlje su bile snažno protiv, ne treba previše očajavati, ali žao mi je saboraca koji su vredno radili
Dnevnik pre 4 satijoš 44 povezane
Vučić: Izbori u oktobru ili novembru, najverovatnije prvo parlamentarni, pa predsednički
RTV pre 3 satajoš 51 povezana
Vozinjina bajka traje i posle Mundijala: Oduševio svet pa dobio poziv koji se ne odbija, a sve zbog Mesija
Nova pre 1 satjoš 54 povezane
Telo muškarca sa povredama pronađeno u automobilu kod Titela
Moj Novi Sad pre 3 satajoš 26 povezanih



