Povezane vesti
Darivanje dečjih knjiga “Knjiga na dar” u Domu zdravlja
NoviSad.com 14.04.2019
Novi Sad - Dom zdravlja "Novi Sad" organizuje akciju "Knjiga na dar" i poziva sve zainteresovane građane da učestvuju. U Domu zdravlja pozivaju građane da poklone knjigu za uzrast do pete godine deteta, svakog radnog dana od 7 do 20 časova u objektima… »
Dom zdravlja "Novi Sad" poziva građane da doniraju knjige za najmlađe
Radio 021 14.04.2019
Dom zdravlja "Novi Sad" organizuje akciju "Knjiga na dar" i poziva sve zainteresovane građane da učestvuju. Akcija se organizuje povodom 15. maja, Svetskog dana porodice, a ideja je da knjigu dobije svaka porodica koja nema uslove da obezbedi knjigu… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno zaustaviti institucionalno nasilje nad Srbima na KiM
Blic pre 27 minutajoš 2 povezane

Pucao na kolege u američkoj vojnoj bazi: Došao na posao, pa pištoljem izrešetao petoricu, trojica operisana: "Ti ljudi treba da nas štite..."
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 3 satajoš 4 povezane

Ujutro oblačno, posle podne sunčano, najviša temperatura oko 30 stepeni
RTV pre 2 satajoš 2 povezane

„Epilog dugogodišnje agonije u BiH“: Nakon odluke CIK-a da oduzme predsednički mandat Miloradu Dodiku
Danas pre 5 satijoš 1 povezana