Povezane vesti

Radovi na kompleksu KCS do avgusta 2021. godine

Radovi na kompleksu KCS do avgusta 2021. godine

RTS 14.04.2019
Predsednik Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji i rekonstrukciji Kliničkog centra Srbije, investicije vredne 110 miliona evra, i poručio da ulaganja u kliničke centre drastično menjaju sliku srpskog zdravsta i cele Srbije i podižu… »
Ulaganjem u Kliničke centre menjamo sliku zdravstva i Srbije

Ulaganjem u Kliničke centre menjamo sliku zdravstva i Srbije

RTV 14.04.2019
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji i rekonstrukciji Kliničkog centra Srbije, investicije vredne 110 miliona evra, i poručio da ulaganja u Kliničke centre drastično menjaju sliku srpskog zdravstva i cele Srbije i… »
Vučić obišao radove na izgradnji i obnovi KCS: Sve će biti gotovo za dve godine, zdravstena slika u Srbiji se drastično…

Vučić obišao radove na izgradnji i obnovi KCS: Sve će biti gotovo za dve godine, zdravstena slika u Srbiji se drastično…

Blic 14.04.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji i rekonstrukciji Kliničkog centra Srbije i najavio da će sve biti gotovo za dve godine, kao i da su te investicije vredne 110 miliona evra. Sa Vučićem su u KCS bili i Zlatibor… »
Vučić nakon obilaska kliničkog centra: Svako je prebrojan u glavu, 7.500 ljudi je ozbiljan broj, nije za potcenjivanje! To…

Vučić nakon obilaska kliničkog centra: Svako je prebrojan u glavu, 7.500 ljudi je ozbiljan broj, nije za potcenjivanje! To…

Kurir 14.04.2019
"Veoma sam srećan što sam danas došao u posetu KC i zadovoljan sam kako sve napreduje. Ukupno 110 miliona evra je investicija i to je od kapitalnog značaja za Srbiju. Mi ćemo sve završiti za dve godine", rekao je predsednik. "Već smo na petoj… »
Vučić potvrdio: Lokacija za izgradnju Tiršove 2 u Deligradskoj, radovi kreću na proleće naredne godine

Vučić potvrdio: Lokacija za izgradnju Tiršove 2 u Deligradskoj, radovi kreću na proleće naredne godine

Kurir 14.04.2019
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je danas da će na proleće naredne godine početi radovi na izgradnji Tiršove 2. Vučić je istakao i da je odvojena lokacija za gradnju u Deligradskoj ulici. On je dodao da je ostalo da se reši još nekoliko… »
Vučić: Izgradnja Tiršove dva na proleće sledeće godine

Vučić: Izgradnja Tiršove dva na proleće sledeće godine

Danas 14.04.2019
Izgradnja dečije klinike Tiršova dva u Beogradu počeće na proleće sledeće godine, najavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je prilikom obilaska radova na izgradnji i rekonstrukciji Kliničkog centra Srbije u Beogradu kazao da je… »
Predsednik o aktuelnim dešavanjima Vučić: Zabrinut sam zbog svega na Kosovu; Za dijalog smo spremni ali tamo gde se dijalog…

Predsednik o aktuelnim dešavanjima Vučić: Zabrinut sam zbog svega na Kosovu; Za dijalog smo spremni ali tamo gde se dijalog…

Večernje novosti 14.04.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji i rekonstrukciji Kliničkog centra Srbije, gde je komentarisao protest Saveza za Srbiju, radiove u zdravstvenim centrima, predstojeći susret u Berlinu... PREDSEDNIK Srbije Aleksandar… »

Vesti dana »