Povezane vesti
Poslanici i odbornici prekinuli dežurstva: „Institucije odbranjene“
Studio B 14.04.2019
Ispunili smo zadatak, odbranili smo Skupštinu, poručio šef poslaničke grupe SNS Aleksandar Martinović. I odbornici gradskih skupština odlučili da prekinu dežurstva u tim institucijama, a zamenik gradonačelnika Goran Vesić poručio da su uspešno odbranili… »
Vesić: Hrabri odbornici SNS-a sprečili državni udar
Danas 14.04.2019
Zamenik gradonačelnika Beograda, Goran Vesić objavio je danas na vanrednoj konferenciji za novinare u Skupštini grada, da su „hrabri odbornici Srpske napredne stranke sprečili državni udar“, i da „od danas u 13 sati neće više biti u skupštini Beogada“… »
Odbornici prekidaju dežurstva, Vesić poručio: Odbranjene institucije (foto)
Telegraf 14.04.2019
Vesić je zahvalio svim odbornicima SNS i drugih partija, njihovih koalicionih partnera, koji su uspeli da odbrane institucije i narodnu volju. Odbornici gradskih skupština u Beogradu odlučili su da prekinu dežurstva u tim institucijama, a zamenik… »
Vesti dana »

Trumpove carine stupile na snagu – novi test za svetsku ekonomiju
Bloomberg Adria pre 26 minutajoš 8 povezanih

Pakao stiže! Srbija na udaru žestokog toplotnog talasa – za vikend i do 38 stepeni!
Alo pre 2 satajoš 8 povezanih

Amss upozorava: Pred vikend nas očekuje povećani intenzitet saobraćaja na putevima u Srbiji
Telegraf pre 1 satjoš 5 povezanih