Povezane vesti
Zbačeni predsednik Sudana je u kućnom pritvoru
RTS 14.04.2019
Svrgnuti predsednik Omar el Bašir nije napustio zemlju i nalazi se u kućnom pritvoru u prestonici Kartumu, potvrdio je komandant Sudanskih snaga za brzu podršku, general pukovnik Muhamed Hamdan Daklo. General Daklo je u izjavi medijima objasnio da je… »
Vojska: Al-Bašir nije napustio Sudan, u kućnom pritvoru je
Dnevnik 14.04.2019
KARTUM: Svrgnuti sudanski predsednik Omar al-Bašir nije napustio Sudan, kazao je danas general pukovnik Mohamed Hamdan Daklo za državnu televiziju te afričke zemlje. Turska agencija Anadolija na sajtu prenosi da je Daklo, komandant Snaga za brzu podršku… »
Vojska potvrdila: Svrgnuti predsjednik Sudana je u kućnom pritvoru
Al Jazeera 14.04.2019
Al-Bashir nije napustio Sudan, kazao je general pukovnik Mohamed Hamdan Daqlo. Komandant Snaga za brzu podršku (RSF) potvrdio je da se svrgnuti sudanski predsjednik Omar al-Bashir nalazi u kućnom pritvoru u Khartoumu. "Al-Bashir nije napustio Sudan"… »
Vesti dana »

Filozofski fakultet u Novom Sadu: Studenti tvrde da su izbačeni, stigli traktori u znak podrške
Vreme pre 28 minutajoš 47 povezanih

Sindikati traže da minimalac bude 70.000 dinara, država nudi manje
Jugmedia pre 29 minutajoš 26 povezanih

Vučić razgovarao sa Sorensenom: ZSO ključna za nastavak dijaloga
Serbian News Media pre 1 satjoš 25 povezanih

Rok za primenu američkih sankcija NIS-u ističe, očekuje se novo odlaganje
Naslovi.ai pre 2 satajoš 30 povezanih