Povezane vesti
Održana zajednička sednica Vlada Srbije i Mađarske
Subotica.com 15.04.2019
Vlade Srbije i Mađarske danas su u hotelu „Galerija“ održali petu zajedničku sednicu na kojoj su rezimirani postignuti rezultati ali i dogovorene smernice buduće saradnje. Zajednički zaključak obe strane da ono što je dogovoreno na sednicama nije ostalo… »
Orban sa ministrima u Subotici: Potpisano 11 sporazuma između Srbije i Mađarske, među njima i nostrifikacija diploma (foto)
Telegraf 15.04.2019
Na agendi je nekoliko značajnih sporazuma iz energetike, saobraćaja i infrastrukture. Premijer Mađarske Viktor Orban sa svojim ministrima boravi u Subotici, gde je za 10 časova zakazana zajednička sednica vlada Mađarske i Srbije. On je juče imao sastanak… »
Dačić: Mađarska je najveći prijatelj Srbije u EU
Pravda 15.04.2019
Odnosi Srbije i Mađarske nikad nisu bili bolji u bližoj istoriji, a u Evropskoj uniji Srbija nema većeg prijatelja od Mađarske, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Srbije u Subotici, gde se održava sednica dve vlade. "U EU nemamo većeg prijatelja… »
Vreme za ugovor o strateškom partnerstvu sa Mađarskom
RTV 15.04.2019
SUBOTICA - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Subotici, nakon zajedničke sednice vlada Srbije i Mađarske, da je zaključeno da bi dve zemlje trebalo da počnu da rade na sveobuhvatnom ugovoru o strateškom partnerstvu. "Pravo je vreme za to… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi Filozofskog fakulteta u Novom Sadu tvrde da su izbačeni iz objekta, oglasio se dekan: Promenili smo brave, zgrada će do daljnjeg biti zaključana (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 39 povezanih

Top tri: zanimanja u Srbiji, ovi radnici imaju platu od 234.185 dinara! Evo ko je imao najveće, a ko najmanje zarade u junu: Detaljan spisak
Blic pre 4 minutajoš 22 povezane

Vučić: Ukazao sam Sorensenu na značaj povratka dijaloga na principe na kojima je zasnovan
Beta pre 34 minutajoš 20 povezanih

Rok za primenu američkih sankcija NIS-u ističe, očekuje se novo odlaganje
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih

Pretežno sunčano i toplo, temperatura do 31 stepen, u subotu kišovito
Glas Zapadne Srbije pre 3 satajoš 20 povezanih