Povezane vesti

“Imam pravo da promišljam” Dodik poručio da je Srpska odvojena, ali da to još nije proglašeno

“Imam pravo da promišljam” Dodik poručio da je Srpska odvojena, ali da to još nije proglašeno

Blic 15.04.2019
Ako hoćemo stabilan Balkan, onda se on mora redefinisati na način da budu obedinjeni prostori gde su većinski dominantni narodi. Međutim, mi smo ovde eksperiment koji nije dozvolio da se narodi razgraniče na istorijski način, da izgrade svoje… »
Milorad Dodik kazao da je Srpska samostalna, ali da još uvek nema papir, a onda progovorio o svom savetniku i zaprepastio…

Milorad Dodik kazao da je Srpska samostalna, ali da još uvek nema papir, a onda progovorio o svom savetniku i zaprepastio…

Alo 15.04.2019
Sve dok imate problem granica i otetosti teritorije, ne možete da obezbedite trajan mir, kaže Dodik. Ako hoćemo stabilan Balkan, onda se on mora redefinisati na način da budu objedinjeni prostori gde su većinski dominantni narodi. Međutim, mi smo… »
Dodik: Sve dok imate problem granica, ne možete da obezbedite mir

Dodik: Sve dok imate problem granica, ne možete da obezbedite mir

RTV 15.04.2019
BEOGRAD - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik je, povodom nedavne izjave da neka vrsta integracije između Srbije i Republike Srpske, ali i dela Crne Gore u budućnosti mora da postoji, rekao da je to hipotetička priča i da on "ima pravo da… »

Vesti dana »