Povezane vesti

Smajlović: Ćuruvija nije predlagao hašku optužnicu protiv Miloševića

Smajlović: Ćuruvija nije predlagao hašku optužnicu protiv Miloševića

Danas 16.04.2019
Burna polemika oko intervjua poznate istoričarke podgoričkoj Pobjedi Novinarka i nekadašnja saradnica Slavka Ćuruvije LJiljana Smajlović negirala je optužbe Branke Prpe, nevenčane supruge ubijenog novinara, da je ona Slobodanu Miloševiću prenela… »
Prepucavanje na godišnjicu ubistva novinara! Branka Prpa: Ljiljina rečenica presudila Slavku Ljiljana Smajlović: Branka…

Prepucavanje na godišnjicu ubistva novinara! Branka Prpa: Ljiljina rečenica presudila Slavku Ljiljana Smajlović: Branka…

Kurir 16.04.2019
Prpa tvrdi da je Ćuruviji presudila rečenica da protiv Miloševića treba da bude podignuta haška optužnica, a koju je tadašnjem predsedniku prenela Smajlovićeva. Novinarka tvrdi da to nije tačno. Istoričarka Branka Prpa tvrdi da je njenom… »
Ljiljana smajlović o optužbama Branke Prpe: Ćuruvija nikad nije predlagao Haški sud za Miloševića

Ljiljana smajlović o optužbama Branke Prpe: Ćuruvija nikad nije predlagao Haški sud za Miloševića

Večernje novosti 15.04.2019
Srpska novinarka o izjavi nevenčane supruge vlasnika "Dnevnog Telegrafa". Da je tako nešto rekao u Americi, ja bih znala, jer sam ja prevodila svaku njegovu reč. ZAPREPAŠĆENA sam brutalnošću napada Branke Prpe na moj lični integritet, ali sam… »
UNS: Zlonamerni napad Branke Prpe na Ljiljanu Smajlović

UNS: Zlonamerni napad Branke Prpe na Ljiljanu Smajlović

Danas 15.04.2019
Udruženje novinara Srbije (UNS) ocenilo je izjavu istoričarke Branke Prpe o predsednici suda časti UNS-a i nekadašnjoj urednici lista „Evropljanin“ Ljiljani Smajlović kao zlonamerni lični napad koji ima za cilj da dovede u pitanje njen… »

Vesti dana »