Povezane vesti

Marjanović: Visina i raspon ruku su moja prednost u odnosu na druge centre

Večernje novosti pre 8 dana
Ne mogu da mi spreče šut. To nije nešto što sam u karijeri često koristio, ali umem da šutnem - kaže Marjanović, koji je koristio visinu protiv bržih protivničkih centara
DRUGI krug četvrtfinalnih utakmica na Zapadu i Istoku nagoveštava da nijedna ekipa neće lako izboriti prolaz u sledeću rundu plej-ofa. Oba meča, koja su odigrana između ponedeljka i utorka, donela su izjednačenja u serijama... »

"Ne mogu da mi odbrane šut": Marjanović posle sjajne partije: Umem i ja da pogodim! /video/

Blic sport pre 9 dana
Košarkaši Filadelfije ubedljivo su savladali su Bruklin sa 145:123, te su tako izjednačili rezultat u seriji na 1-1.
Sjajnu utakmicu za Seventisikserse odigrao je naš centar Boban Marjanović. Gorostas iz Srbije je utakmicu završio sa 16 poena i osam skokova , a većinu poena je postigao šutem sa poludistance, na oduševljenje nekadašnjih NBA... »

Bobi: Shvatio sam – ne mogu da mi odbrane šut VIDEO

B92 pre 9 dana
B92: Bobi: Shvatio sam – ne mogu da mi odbrane šut VIDEO
Boban Marjanović je posle sjajne partije u drugom meču plej-of serije između Filadelfije i Bruklina izjavio da je shvatio da mora više da koristi šut.
Centar Siksersa je ubacio 16 poena uz osam skokova, a njegova ekipa je pobedila i izjednačila rezultat u seriji. "Ne mogu da mi odbrane šut, to sam shvatio i moram to da radim. Nisam mnogo šutirao tokom karijere, ali umem", rekao... »

I to je NBA: Buldožerski prekršaj Marjanovićevog saigrača (VIDEO)

Vesti online pre 9 dana
Filadelfija je pred svojom publikom izjednačila u pobedama protiv Bruklina u četvrtfinalu plej-ofa u Istočnoj konferenciji (1:1), a njen centar Džoel Embid ne samo da je bio najefikasniji u utakmici (23 poena).
U finišu prvog poluvremena imao je pred sobom na putu prema košu samo centra gostiju Džareta Alena. Probao je da ga nadmudri u okretu, u tome je i uspeo ali tako što ga je, onako nezgrapan, laktom, valjda nehotično, udario snažno... »

Bobi: Koristim svoje prednosti, uživam na terenu

N1 Info pre 9 dana
Centar Filadelfije Boban Marjanović istakao je da mu visina i raspon ruku donose veliku prednost u odnosu na rivale na terenu.
Košarkaši Filadelfije deklasirali su Bruklin 145:123, čime su izjednačili rezultat u četvrtfinalnoj seriji Istočne konferencije na 1-1. Odličnu partiju pružio je sroski centar koji je sa 16 poena (8/14 za dva) ostvario rekord... »

Šou Marjanovića – Filadelfija se surovo osvetila Bruklinu

B92 pre 9 dana
B92: Šou Marjanovića – Filadelfija se surovo osvetila Bruklinu
Košarkaši Filadelfije 76ers pobedili su pred domaćom publikom Bruklin Netse rezultatom 145:123, čime su izjednačili na 1-1 u prvoj rundi plej-ofa.
Srpski košarkaš Boban Marjanovića odigrao je fantastičan meč za Seventisikerse i bio je jedan od najzaslužnijih za trijumf. Boban je pogađao sa svih pozicija, na terenu je proveo 18 minuta i ostvario je učinak od 16 poena (8/14),... »

Istorijski preokret Klipersa, Marjanović sjajan u pobedi (video)

Sportski žurnal pre 9 dana
Neverovatan preokret napravili su Klipersi u Ouklendu, najveći u istoriji plej-ofa u NBA, kada su nadoknadili 63:94 iz treće deonice
Košarkaši Filadelfije, uz 16 poena Bobana Marjanovića, pobedili su Bruklin 145:123 za 1:1 u seriji plej-ofa Istočne konferencije NBA lige, dok su na Zapadu Los Anđeles Klipersi preokrenuli 31 razlike i napravili brejk kod... »

Pobede Klipersa i Filadelfije, dobra partija Marjanovića (VIDEO)

Beta pre 9 dana
Košarkaši Los Andjeles Klipersa izjednačili su noćas protiv Golden Stejta na 1:1 u prvom kolu plej-ofa Zapadne konferencije, pošto su posle najvećeg preokreta u istoriji doigravanja u NBA ligi pobedili sa 135:131. Klipersi su nadoknadili zaostatak od 31 poena predvodjeni Luom Vilijamsom, koji je... »

NBA: Istorijski preokret Klipersa, Marjanović sjajan u pobedi

Dnevnik pre 9 dana
FILADELFIJA/OUKLEND: Košarkaši Filadelfije, uz 16 poena Bobana Marjanovića, pobedili su Bruklin 145:123 za 1:1 u seriji plej-ofa Istočne konferencije NBA lige, dok su na Zapadu Los Anđeles Klipersi preokrenuli 31 razlike i napravili brejk kod šampiona Golden Stejta 135:131.
Marjanović je pružio odličnu partiju, uhvatio je osam lopti i imao jednu asistenciju za samo 18 minuta. Najefikasniji na meču bio je Džoel Embid sa 23 poena, Tobajas Heris je ubacio 19, Ben Simons je ostvario tripl-dabl od 18, uz... »

Pobede Klipersa i Filadelfije, dobra partija Marjanovića

Novi magazin pre 9 dana
Košarkaši Los Andejels Klipersa izjednačili su noćas protiv Golden Stejta na 1:1 u prvom kolu plej-ofa Zapadne konferencije, pošto su posle najvećeg preokreta u istoriji doigravanja u NBA ligi pobedili sa 135:131.
Klipersi su nadoknadili zaostatak od 31 poena predvođeni Luom Vilijamsom, koji je postigao 36 poena uz 11 asistencija. Lendri Šamet postigao je "trojku", 16,5 sekundi pre kraja, Stef Kari nije uspeo da odgovori na drugoj strani,... »

Odlični Bobi i istorijski brejk Klipersa

Mondo pre 9 dana
Filadelfija i Los Anđeles Klipersi izjednačili na 1:1 u plej-of serijama NBA lige. Boban Marjanović igrao odličnu utakmicu protiv Bruklina.
Filadelfija i Los Anđeles Klipersi uspeli su da stignu do izjednačenja u drugom utakmicama plej-ofa NBA lige. Sikstersi su na Istoku, kao domaćini, savladali Bruklin 145:123, dok su Klipersi na Zapadu, u istorijskom preokretu,... »

Video NBA: Marjanović briljirao u pobedi Filadelfije, Voriorsi izgubili dobijen meč i Kazinsa

Večernje novosti pre 9 dana
Filadelfija se revanširala Bruklinu i izjednačila u seriji. Klipersi nadoknadili 31 poen zaostatka protiv Golden Stejta
Košarkaši Filadelfije, uz 16 poena Bobana Marjanovića, pobedili su Bruklin 145:123 za 1:1 u seriji plej-ofa Istočne konferencije NBA lige, dok su na Zapadu Los Anđeles Klipersi preokrenuli 31 razlike i napravili brejk kod... »

Filadelfija izjednačila i protiv Bruklina i jedan rekord plej-ofa iz 1962, Marjanović odličan (VIDEO)

Vesti online pre 9 dana
Sledeće dve utakmice četvrtfinalnog okršaja na Istoku su u Njujorku.
Filadelfija je u drugoj utakmici pred svojom publikom savladala Bruklin u četvrtfinalu plej-ofa u Istočnoj konferenciji sa 145:123 (34:28, 31:36, 51:23, 29:36). U prvom meču bilo je 111:102 za goste. Boban Marjanović je u timu... »

NBA: Marjanović sjajan u pobedi File, ‘šamar’ šampionu od Klipersa (video)

Hot sport pre 9 dana
Odigrani su drugi mečevi četvrtfinala ‘Zapada’ i ‘Istoka’, a po pobedu su zabeležile jedna domaća i jedna gostujuća ekipa.[yuzo_related] Filadelfija je razbila na svom parketu Bruklin 145:123 i izjednačila u seriji na 1-1. Tim iz Njujorka se držao sve do treće četvrtine kada ih je Filadelfija... »

Bobi blistao, Ajverson i Mutombo slavili svaki njegov koš - Siksersi izjednačili (video)

Mozzart sport pre 9 dana
U trećij četvrtini Filadelfija ubacila 51 poen i rešila meč...
Filadelfija se vratila posle startnog poraza od Bruklina. Siksersi su noćas pred svojom publikom uspeli da izjednače na 1:1 u plej-of seriji nakon fantastičnog meča i trijumfa od 145:123. Domaći su meč rešili u trećoj deonici,... »

Marjanovićev rekord karijere, Siksersi 51 za četvrtinu

N1 Info pre 9 dana
Košarkaši Filadelfije deklasirali su Bruklin 145:123 i posle startnog poraza pred svojim navijačima rezultat u četvrtfinalnoj seriji Istočne konferencije izjednačili na 1-1.
Odličnu partiju pružio je centar Sikesersa Boban Marjanović koji je sa 16 poena (8/14 za dva) ostvario rekord karijere u mečevima doigravanja. Srpski reprezentativac je upisao još 8 skokova, asistenciju, blokadu i izgubljenu... »
©2019 Netmark d.o.o.