Povezane vesti
Električni Aston Martin Rapide E
Auto blog 16.04.2019
Aston Martin je na sajmu u Šangaju i zvanično promovisao njihov prvi serijski električni automobil. Britanci su inače još 2015. predstavili električni Rapide AMR, ali je to tada bio samo koncept automobil. Serijski model nosi naziv Rapide E, a biće… »
Bordrin iV6 i Bordrin iV7
Auto blog 16.04.2019
Na sajmu automobila u Šangaju premijeru imaju i dva električna modela kineske kompanije Bordrin Motor. Prvi model je iV6, električni crossover nešto kraći od 500 cm i sa međuosovinskim rastojanjem od 290 cm. Sa jednim punjenjem baterija od 90 kWh… »
Vesti dana »

Dačić: Uređaj koji je na fotografijama u medijima može da se koristi kao zvučni top, ali nije za to korišćen
Danas pre 1 satjoš 30 povezanih

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTS pre 1 satjoš 28 povezanih

Pripadnik Žandarmerije: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno tokom protesta u Beogradu
In medija pre 3 satajoš 14 povezanih

Tragedija na koju FSS nije mogao da ćuti: Moćna poruka nakon smrti čuvenog fudbalera!
Hot sport pre 1 satjoš 46 povezanih