Povezane vesti
Izgradnja džamije u Dubrovniku u marokanskom stilu
RTV 16.04.2019
DUBROVNIK - Islamski centar sa džamijom i minaretom u Dubrovniku postaće realnost za dve godine, piše Dubrovački dnevnik. List piše da treba rešiti sve papire kako bi počela gradnja, koja neće kako se očekuje, dugo trajati. Radi se o prostoru u… »
U Dubrovniku će se graditi džamija s minaretom
Al Jazeera 16.04.2019
U naselju Gruž za dvije godine trebao bi biti izgrađen islamski centar; u Dubrovniku živi 1.500 muslimana. Islamski centar u dubrovačkom naselju Gruž trebao bi postati realnost kroz dvije godine, javlja Dubrovački dnevnik. Čim se riješi… »
Vesti dana »

Sumnje na upotrebu zvučnog topa tokom 15-minutne tišine: MUP demantuje, NVO pozivaju građane da se jave za pravnu podršku
Insajder pre 3 satajoš 8 povezanih

Protest završen bez najave sledećeg: Koji je plan studenata posle njihovog najmasovnijeg protesta: "Svi su zadovoljni masovnošću, ali šta dalje?"
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Do kritičnog stanja može doći i posle 24 sata: Ovo su najnovije informacije o mladiću povređenom na Trgu Nikole Pašića
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

U izraelskim udarima na Gazu 11 poginulih; Hamas: Strašan masakr podriva primirje
RTS pre 23 minutajoš 3 povezane