Повезане вести
Временска прогноза за 18. април (четвртак)
Суботица.цом 17.04.2019
Током сутрашњег дана, температура ће се кретати у распону од 6 до 20 степени, а дуваће слаб до умерен, претежно североисточни ветар, брзином до 6 метара у секунди. Дан ће обележити ведро, сунчано и пријатно време. Јутарње… »
РХМЗ: Преко дана претежно сунчано, током ноћи и у четвртак местимично с кишом
Мој Нови Сад 17.04.2019
У Србији јутро претежно ведро и хладно, местимично са слабим приземним мразем и понегде краткотрајном маглом, а током дана у већини крајева претежно сунчано. После подне постепено повећање облачности са североистока, а увече и… »
Вести дана »
Страни радници имају иста права као наши: Непалци се селе из крагујевачког насеља након језивог протеста групе екстремиста, хитно потребан план због ксенофобије
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана
"Запањујући износи": Земље ЕУ ће морати да обезбеде милијарде евра као гаранцију зајмова за Украјину
Радио 021 пре 10 минутајош 1 повезана





