Povezane vesti

Klop: Ponosan sam na igrače, trenutno ne brinem o Barseloni

Klop: Ponosan sam na igrače, trenutno ne brinem o Barseloni

Večernje novosti 18.04.2019
Neverovatno je što smo se drugi put našli u polufinalu, to je stvarno ludo. Veoma sam ponosan na svoje momke i sve ono što su uradili – naglasio je Nemac. Engleski velikan Liverpul drugu godinu zaredom stigao je do polufinala Lige šampiona i na taj… »
Poketino posle plasmana u polufinale LŠ: Moji igrači su heroji

Poketino posle plasmana u polufinale LŠ: Moji igrači su heroji

Večernje novosti 18.04.2019
Neverovatno je biti u Ligi šampiona, pobediti Mančester Siti u četvrtfinalu, koji je bio neverovatno konkurentan - rekao je Argentinac. I pored sinoćnjeg poraza od Mančester sitija sa 3:4, fudbaleri Totenhema ostvarili su plasman u polufinale Lige… »
Totenhem u polufinalu posle 57 godina. Osam timova i duže čekaju da im se ponovi istorija.

Totenhem u polufinalu posle 57 godina. Osam timova i duže čekaju da im se ponovi istorija.

Vesti online 18.04.2019
Londonski "pevci", koji su u četvrtfinalu Lige šampiona bili uspešniji od engleskog prvaka Mančester sitija, nadmašili Atletikove četiri decenije iščekivanja da se bude među četiri najbolja u evropskom klupskom fudbalu. U jednom od… »
"Nikad nisam doživeo nešto ovako": Son posle eliminacije Sitija: VAR me često nervira, ali sada - hvala ti, hvala!

"Nikad nisam doživeo nešto ovako": Son posle eliminacije Sitija: VAR me često nervira, ali sada - hvala ti, hvala!

Sportal blic 17.04.2019
Jedan od junaka uspeha Totenhema u četvrtfinalu Lige šampiona, Son Heung-Min, nije skrivao oduševljenje posle dramatičnog izbacivanja Mančester sitija. Podsetimo, posle 1:0 u Londonu, meč u Mančesteru je završen nedovoljnom pobedom domaćih od… »
Eriksen posle šokantnog meča na "Etihadu": Ljudi, ja sam čovek sa najviše sreće na svetu!

Eriksen posle šokantnog meča na "Etihadu": Ljudi, ja sam čovek sa najviše sreće na svetu!

Sportal blic 17.04.2019
Zvezda Totenhema Kristijan Eriksen u neverici je dočekao kraj revanš meča četvrtfinala Lige šampiona sa Mančester sitijem. Podsetimo, posle 1:0 u Londonu, meč u Mančesteru je završen nedovoljnom pobedom domaćih od 4:3, a pritom je u 93. minutu… »

Vesti dana »