Povezane vesti

Gajović: Sumnjam u izveštaj Reportera bez granica

Gajović: Sumnjam u izveštaj Reportera bez granica

Slobodna Evropa 18.04.2019
"Moram priznati da sam i ranije malo sumnjao u izveštaje Reportera bez granica iako ne potcenjujem njihove informacije, ali uvek kada su u pitanju ovakve informacije imam malu skepsu i oprez. Tim pre što ne vidim šta je izvor da bi moglo da se… »
Gajović: I ranije sam sumnjao u izveštaje Reportera bez granica

Gajović: I ranije sam sumnjao u izveštaje Reportera bez granica

N1 Info 18.04.2019
Ne vidim šta je izvor da bi moglo da se zaključi zbog čega je Srbija pala na Svetskom indeksu medijskih sloboda, rekao je za Radio Slobodna Evropa (RSE) državni sekretar u Ministarstvu kulture i informisanja Aleksandar Gajović komentarišući novi… »
Srbija pala za 14 mesta na Indeksu slobode medija Reportera bez granica

Srbija pala za 14 mesta na Indeksu slobode medija Reportera bez granica

Radio 021 18.04.2019
U najnovijem izveštaju Reportera bez granica o stanju medijskih sloboda u svetu, Srbija je zauzela 90. mesto na listi, od ukupno 180 rangiranih država. Kako se navodi, Srbija je u odnosu na prošlogodišnji izveštaj, pala za 14 mesta. Osim Srbije, za… »
Reporteri bez granica: U Srbiji i Crnoj Gori česti napadi na novinare

Reporteri bez granica: U Srbiji i Crnoj Gori česti napadi na novinare

Glas Amerike 18.04.2019
Priredila: Masha Durkalić; Dopunjeno relevatnim tekstovima Glasa Amerike Srbija i Crna Gora su zemlje u kojima se dešavaju ozbiljni verbalni i fizički napadi na novinare, jedan je od rezultata svjetskog indeksa slobode medija za 2019. godinu koji su… »
Gajović: I ranije sam sumnjao u izveštaje Reportera bez granica

Gajović: I ranije sam sumnjao u izveštaje Reportera bez granica

Novi magazin 18.04.2019
Ne vidim šta je izvor da bi moglo da se zaključi zbog čega je Srbija pala na Svetskom indeksu medijskih sloboda, rekao je za Radio Slobodna Evropa (RSE) državni sekretar u Ministarstvu kulture i informisanja Aleksandar Gajović komentarišući novi… »
Srbija na 90. u svetu prema stepenu slobode medija, pad za 14 mesta

Srbija na 90. u svetu prema stepenu slobode medija, pad za 14 mesta

Danas 18.04.2019
Izveštaj Reportera bez granica o slobodi medija za 2018. godinu Srbija se, prema stepenu slobode medija, nalazi na 90. mestu u svetu, što je za 14 mesta niže u odnosu na prošlu godinu, pokazao je izveštaj Reportera bez granica. Stepen slobode medija… »
Srbija pala za 14 mesta na listi medijskih sloboda

Srbija pala za 14 mesta na listi medijskih sloboda

RTS 18.04.2019
Srbija se na listi medijskih sloboda Reportera bez granica za 2019. godinu nalazi na 90. mestu, što je pad za 14 mesta u odnosu na prošlu godinu, objavila je ta organizacija. Reporteri bez granica su saopštili da se poslednjih godina beleži pad… »
Gajović: Sumnjam u izveštaj Reportera bez granica

Gajović: Sumnjam u izveštaj Reportera bez granica

Danas 18.04.2019
Reakcija državnog sekretara Ministarstva kulture i informisanja o novom izveštaju Reportera bez granica, po kome je Srbija pala za 14 mesta u odnosu na prošlu godinu Moram priznati da sam i ranije malo sumnjao u izveštaje Reportera bez granica iako ne… »
Srbija na 90. mestu najnovijeg izveštaja Reportera bez granica

Srbija na 90. mestu najnovijeg izveštaja Reportera bez granica

RTV 18.04.2019
PARIZ - U najnovijem izveštaju Reportera bez granica o stanju medijskih sloboda u svetu Srbija je zauzela 90. mesto na listi od ukupno 180 rangiranih država. Kako se navodi, Srbija je u odnosu na prošlogodišnji izveštaj pala za 14 mesta. Osim Srbije… »
Sloboda medija: stanje pogoršano na Balkanu

Sloboda medija: stanje pogoršano na Balkanu

Dojče vele 18.04.2019
Reporteri bez granica su objavili ovogodišnju rang listu zemalja s obzirom na stanje slobode medija. Ističu da se situacija pogoršala u Evropi, pogotovu na Balkanu, posebno u Srbiji i Crnoj Gori. Reporteri bez granica beleže pogoršanje slobode medija… »
RSF: Posle pet godina Vučićeve vladavine, novinarstvo u Srbiji nebezbedno i bez podrške vlasti

RSF: Posle pet godina Vučićeve vladavine, novinarstvo u Srbiji nebezbedno i bez podrške vlasti

Novi magazin 18.04.2019
Srbija tokom pet godina otkako zemljom upravlja predsednik Aleksandar Vučić, prvo kao premijer a zatim predsednik, postala je mesto gde novinarstvo nije ni bezbedno niti podržano od vlasti, navodi se u danas objavljenom izveštaju Reportera bez… »
Napadi na novinare u Srbiji rastu

Napadi na novinare u Srbiji rastu

Nova ekonomija 18.04.2019
Srbija tokom pet godina otkako zemljom upravlja predsednik Aleksandar Vučić, prvo kao premijer a zatim predsednik, postala je mesto gde novinarstvo nije ni bezbedno niti podržano od vlasti, navodi se u danas objavljenom izveštaju Reportera bez… »

Vesti dana »