Povezane vesti
Bastać i aktivisti SzS blokirali radove na Trgu
Mondo 18.04.2019
Aktivisti Saveza za Srbiju (SzS) i predstavnici opštine Stari grad na čelu s predsednikom opštine Markom Bastaćem, ponovo su danas, oko podneva, blokirali radove na Trgu Republike. SNS reaguje: "Ovo će skupo koštati". Foto: MONDO Oni su postavili… »
Marko Bastać i saradnici blokirali radove na Trgu, sprečen incident
Blic 18.04.2019
Predsednik opštine Stari grad Marko Bastać i pedesetak građana, okupili su se na Trgu republike u akciji koju su nazvali "Odbrana Beograda". Oni su postavili sto na gradilištu gde se izvodi druga faza rekonstrukcije centralnog gradskog trga, a nedugo… »
Bastać: Naši zahtevi ostaju isti
Beta video 18.04.2019
BEOGRAD -Predsednik opštine Stari grad Mark Bastać je kazao novinarima da će blokada radova na Trgu Republike trajati celog dana. ``Ovo je još jedna blokada koju sprovodimo kako bismo odbranili sve ono što Vesić pokušava da uništi. Naši zahtevi ostaju… »
Bastać sa saradnicima zaustavio radove i blokirao mašine na Trgu Republike
Telegraf 18.04.2019
Sprečen i incident. Grupa od nekoliko desetina građana predvođenih predsednikom opštine Stari grad Markom Bastaćem blokirala je danas nešto posle 12 časova radove na beogradskom Trgu Republike, tako što su "formirali živi zid" oko mehanizacije. Bastać je… »
Vesti dana »

Netanjahu u UN, desetine delegata napustilo salu, govor emitovan i na razglasu u Gazi
BBC News pre 2 satajoš 27 povezanih

Obuke u paravojnom kampu kod Loznice držali instruktori iz Rusije i Belorusije
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih

Preko 20 miliona: Predsednik Partizana otkrio budžet kluba za narednu sezonu!
Hot sport pre 38 minutajoš 29 povezanih

Generalni direktor NIS-a: U slučaju američkih sankcija spremna alternativna rešenja
RTS pre 58 minutajoš 103 povezane

Vlada usvojila zakonske predloge u vezi sa legalizacijom, planiranjem i izgradnjom i katastrom
Radio sto plus pre 38 minutajoš 20 povezanih