Povezane vesti
Barr: Nije bilo dosluha između Trumpa i Rusije
Slobodna Evropa 18.04.2019
Američki državni tajnik za pravosuđe William Barr najavio je da će kopiju izvještaja specijalnog istražitelja Roberta Muellera - o navodnom ruskom uplitanju u američke predsjedničke izbore 2016. - uputiti i Kongresu te da će biti objavljen i na internet… »
Demokrate kritiziraju Barra zbog Muellerovog izvještaja
Al Jazeera 18.04.2019
Državni tužitelj SAD-a William Barr objavio je revidiranu verziju izvještaja specijalnog savjetnika Roberta Muellera oko veza kampanje Donalda Trumpa i Rusije. Američke demokrate kritizirale su državnog tužitelja Williama Barra zbog njegovog odnosa prema… »
Državni tužitelj SAD-a objavio revidirani Muellerov izvještaj
Al Jazeera 18.04.2019
Izvještaj ima skoro 400 stranica, u više navrata je redigovan, a odnosi se na povezanost Trumpa i Moskve. Državni tužitelj Sjedinjenih Američkih Država William Barr objavio je danas jako iščekivanu revidiranu verziju izvještaja specijalnog savjetnika… »
Tužitelj objavljuje rezultate istrage o ruskom miješanju u američke izbore
Al Jazeera 18.04.2019
Detalji izvještaja vjerovatno će uticati na to hoće li demokrati u Kongresu tražiti opoziv predsjednika Donalda Trumpa. Gotovo četiri tjedna nakon što se američki predsjednik Donald Trump proglasio potpuno oslobođenim od optužbi, Amerikanci će u četvrtak… »
Vesti dana »

Dekan Filozofskog: I dalje sam na fakultetu, u toku čišćenje zgrade, predložio sam dijalog
RTV pre 3 minutajoš 33 povezane

Zelenski: Rusija nastavlja da ignoriše apele za obustavu nasilja i razaranja
NIN pre 18 minutajoš 25 povezanih