Povezane vesti
Ministarka Mihajlović s direktorom Pauer Čajna relvejs
Dnevnik 19.04.2019
BEOGRAD: Nastavak izgradnje obilaznice oko Beograda i predstojeće učešće delegacije Srbije, na čelu s predsednikom Republike Aleksandrom Vučićem, na samitu „Jedan pojas, jedan put“ u Pekingu, bile su teme sastanka ministarke građevinarstva, saobraćaja i… »
I pre roka biće završen autoput od Surčina do Obrenovca
Večernje novosti 19.04.2019
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović razgovarala je s Džang Sjaojuenom, direktorom kineske kompanije CRBC u Srbiji. BEOGRAD - Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović razgovarala je s… »
Mihajlović: Auto-put od Surčina do Obrenovca do kraja godine
Danas 19.04.2019
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović rekla je danas da očekuje da se izgradnja auto-puta od Surčina do Obrenovca završi do kraja ove godine, saopštio je njen kabinet. Ona je u razgovoru sa direktorom kineske… »
Mihajlović: Auto-put od Surčina do Obrenovca do kraja ove godine
N1 Info 19.04.2019
Ministarka gradjevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović rekla je da očekuje da se izgradnja auto-puta od Surčina do Obrenovca završi do kraja ove godine, saopštio je njen kabinet. Ona je u razgovoru sa direktorom kineske… »
Vesti dana »
Poljoprivrednik Muzikravić: Prinuđeni smo na blokade kako bismo spasili i sebe, i selo, i Srbiju
Ozon press pre 5 satijoš 36 povezanih
Milićević (SPS): Vladajuća koalicija jedinstveno nastupa na lokalnim izborima
Beta pre 2 satajoš 37 povezanih
Zvezda napada Efes u "paklu" Arene, crveno-beli ne smeju da ponove greške iz prošle sezone
Nova pre 15 minutajoš 89 povezanih






