Povezane vesti

Učenica je profesoru fizike izgovorila jednu rečenicu, posle koje joj je on odmah opalio šamar! Detalji o skandalu u Sedmoj…

Učenica je profesoru fizike izgovorila jednu rečenicu, posle koje joj je on odmah opalio šamar! Detalji o skandalu u Sedmoj…

Telegraf 19.04.2019
Profesor je, nakon sukoba sa učenicima, zbog visokog pritiska i uzbuđenosti, u pratnji policije odveden u Urgentni centar. Haos koji je nastao u Sedmoj beogradskoj gimnaziji, kada je profesor gimnazije ošamario dve učenice, nastao je, navodno, jer se… »
Šta profesori, a šta učenici ne smeju da rade na času - procenite sami kome je gore

Šta profesori, a šta učenici ne smeju da rade na času - procenite sami kome je gore

Telegraf 19.04.2019
Ukoliko želi da se žali na ocenjivanje nekog profesora, učenik ima pravo da podnese prigovor na ocenu. Skandal potresa Sedmu beogradsku gimnaziju, od kada je profesor ove škole ošamario dve učenice, a sve zbog toga što se jedna od njih pobunila… »
Profesor koji je udario šamar učenici kaže da je dobio 3 udarca u glavu: Evo šta mu je rekao direktor škole

Profesor koji je udario šamar učenici kaže da je dobio 3 udarca u glavu: Evo šta mu je rekao direktor škole

Telegraf 19.04.2019
Ekskluzivna ispovest profesora na portalu Telegraf.rs - "Niste Vi nikakav čovek, ni autoritet kada ja ovako mogu da sedim i ne možeš mi ništa". - Zbog njegovih udaraca lekari su konstantovali da je trauma pretrpljena i stavili mi kragnu. - Oborili su… »

Vesti dana »