Povezane vesti

Jaka poruka sa brda: Delije o situaciji u Podgorici, pesme i transparenti upućeni Crnogorcima! (video)

Jaka poruka sa brda: Delije o situaciji u Podgorici, pesme i transparenti upućeni Crnogorcima! (video)

Hot sport 20.04.2019
I na fudbalskoj utakmici Crvene zvezde tema je gostovanje košarkaša u Podgorici. Kao što je poznato, veliki incidenti ispratili su duele Budućnosti i Crvene zvezde u finalnoj seriji ABA lige. Pogotovo treći meč kada su igrači, stručni štab i… »
Novo saopštenje: Zvezda poziva navijače na gostoprimstvo kakvo je imala u Podgorici

Novo saopštenje: Zvezda poziva navijače na gostoprimstvo kakvo je imala u Podgorici

Hot sport 20.04.2019
U ponedeljak će biti poznato ko će postati šampion ABA lige za sezonu 2018/19. Crvena zvezda je pobedila u dve utakmice kod kuće, Budućnost je slavila na svom terenu. Rezultat u finalnoj seriji je 2:2, a gotovo sva četiri meča obeležili su… »
SAOPŠTENJE - Šta Budućnost traži od Zvezde pred meč odluke?

SAOPŠTENJE - Šta Budućnost traži od Zvezde pred meč odluke?

Sportske.net 20.04.2019
Ko na koga treba da se ugleda? Košarkaši podgoričke Budućnosti su posle 0:2 u Beogradu uspeli da sa dve pobede pred svojim navijačima izjednače na 2:2 u finalnoj seriji plej-ofa ABA lige protiv Crvene zvezde i tako dođu u priliku da naprave veliki… »
Repeša: Zadovoljan sam što smo izjednačili, ali Zvezda je i dalje favorit

Repeša: Zadovoljan sam što smo izjednačili, ali Zvezda je i dalje favorit

Večernje novosti 19.04.2019
Trener košarkaša Budućnosti Jasmin Repeša rekao je da ga raduje što je njegova ekipa izjednačila protiv Crvene zvezde u finalnoj seriji ABA lige, ali da su crveno-beli i dalje favoriti za osvajanje regionalnog takmičenja. Trener košarkaša… »
"Molio sam i naše, ali nisu slušali, biće teško u Beogradu": Repeša: Ja imam iskustva, a igrači da pokažu da mogu

"Molio sam i naše, ali nisu slušali, biće teško u Beogradu": Repeša: Ja imam iskustva, a igrači da pokažu da mogu

Sportal blic 19.04.2019
Košarkaši Budućnosti izborili su majstoricu u Beogradu savladavši Crvenu zvezdu u četvrtom meču velikog finala ABA lige sa 84:80. Trener Podgoričana Jasmin Repeša čestitao je igračima na strpljivosti, ali istakao da je Zvezda favorit u Beogradu… »

Vesti dana »