Povezane vesti

Bračnom paru doživotni zatvor zbog zlostavljanja djece

Bračnom paru doživotni zatvor zbog zlostavljanja djece

Al Jazeera 20.04.2019
David i Louise Turpin osuđeni su tokom potresnog suđenja na kojem su neka od njihove djece prvi put govorili javno o zlostavljanju. Bračni par iz Kalifornije, koji je priznao krivicu za višegodišnje zlostavljanje 12-ero svoje djece, osuđen je na… »
Kraj "kuće užasa" u Kaliforniji

Kraj "kuće užasa" u Kaliforniji

RTS 20.04.2019
Bračni par u Kaliforniji osuđen je na doživotnu zatvorsku kaznu zbog višegodišnjeg zlostavljanja i mučenja svoje trinaestoro dece. Dejvid i Lujza Turpin će posle 25 godina iza rešetaka moći da traže uslovni otpust. Suđenje je obeležilo… »
Bračnom paru doživotni zatvor zbog zlostavljanja dece

Bračnom paru doživotni zatvor zbog zlostavljanja dece

Dnevnik 20.04.2019
LOS ANĐELES: Bračni par iz Kalifornije koji je priznao krivicu za višegodišnje zlostavljanje 12-oro svoje dece osuđen je na doživotnu kaznu zatvora. Dejvid i Luiz Terpin osuđeni su tokom potresnog suđenja na kojem su neka od njihove dece prvi put… »
Roditeljima iz pakla doživotni zatvor: Nema tih reči kojima bih opisao šta sam preživeo, još imam noćne more, vraćaju mi…

Roditeljima iz pakla doživotni zatvor: Nema tih reči kojima bih opisao šta sam preživeo, još imam noćne more, vraćaju mi…

Kurir 20.04.2019
Dejvid (57) i Luiza (49) Tarpin koji su mučili i držali zarobljene u lancima svoje 13-oro dece osuđeni su na doživotnu robiju. Deca ovog kalifornijskog parar odlučili su da oproste svojim roditeljima višegodišnju torturu koju su preživeli. Na sudu… »

Vesti dana »