Povezane vesti
Radnici benzinske pumpe dali kolektivni otkaz: Nisu pristali na povećanje plata od samo 3.000 dinara!
Kurir 20.04.2019
Radnici benzinske pumpe “MAN-CO” u Trebinju dali su kolektivni otkaz, jer nisu dobili očekivano povećanje plata. Direktor i vlasnici su pristali na povećanje od 50 KM (3.000 dinara), što je bilo nedovoljno pa su svi radnici dali kolektivan otkaz, napisao… »
Radnici benzinske pumpe u Trebinju kolektivno dali otkaz! Nisu pristali na povećanje plate!
Alo 20.04.2019
Tako su se postarali i da benzinska pumpa bude zatvorena. Radnici benzinske pumpe "MAN-CO" u , jer nisu dobili očekivano povećanje plata. Direktor i vlasnici su pristali na povećanje od 50 KM (oko 3.000 dinara), što je bilo nedovoljno pa su svi radnici… »
Radnici pumpe u Trebinju kolektivno dali otkaz jer nisu pristali na povećanje plata od samo 50 maraka (3.000 dinara)
Telegraf 20.04.2019
Tako su se postarali i da benzinska pumpa bude zatvorena. Radnici benzinske pumpe "MAN-CO" u Trebinju dali su kolektivni otkaz, jer nisu dobili očekivano povećanje plata. Direktor i vlasnici su pristali na povećanje od 50 KM (oko 3.000 dinara), što je… »
Vesti dana »
Ključni zahtev poslat Amerikancima: NIS čeka odluku koja može da promeni sve
Telegraf pre 19 minutajoš 32 povezane
Nastavljeno suđenje optuženima u slučaju "Generalštab", Jelača negirala krivicu
RTV pre 35 minutajoš 28 povezanih
Iranski predsednik poručio da su pregovori jedini put, ali odbranu ne napuštaju
Politika pre 40 minutajoš 34 povezane
Svi đaci osnovnih i srednjih škola biće u obavezi da posete EXPO: Novi pravilnik potpisao Dejan Vuk Stanković
Nova pre 44 minutajoš 4 povezane
Izdavaće se hitna upozorenja 1 do 2 časa unapred, oglasio se RHMZ! Prete grmljavinske oluje i grad: evo i kada
Telegraf pre 2 satajoš 41 povezana



