Povezane vesti

Dosije Lajović: Kako je Dušan silni uradio ono u šta niko nije verovao sem njega?

Dosije Lajović: Kako je Dušan silni uradio ono u šta niko nije verovao sem njega?

Telegraf 20.04.2019
Svako ko je u životu ostvario neki veliki podvig, reći će vam da je to moguće jedino ako sposobni da verujete su sebe, do te mere da samoga sebe iznenadite. To je u Monte Karlu učinio naš Dušan Lajović, najprijatnije iznenađenje svetskog tenisa u… »
Lajović posle čuda u Monte Karlu pozdravio čitaoce Telegrafa i poručio: Budite uz mene i na finalu (video)

Lajović posle čuda u Monte Karlu pozdravio čitaoce Telegrafa i poručio: Budite uz mene i na finalu (video)

Telegraf 20.04.2019
Srpski tenser posle najvećeg uspega karijere poslao poruku čitaocima našeg portala. Svako ko je u životu ostvario neki veliki podvig, reći će vam da je to moguće jedino ako sposobni da verujete su sebe, do te mere da samoga sebe iznenadite. To je u… »
Osvetio Novaka: Srbin u finalu Mastersa u Monte Karlu

Osvetio Novaka: Srbin u finalu Mastersa u Monte Karlu

Sputnik 20.04.2019
Srpski teniser Dušan Lajović ostvario je fantastičan uspeh, najveći u karijeri, pošto se danas plasirao u finale Masters turnira u Monte Karlu. Lajović je u polufinalu savladao Rusa Danila Medvedeva sa 7:5, 6:1 i na neki način „osvetio“ Novaka… »
Istorijski podvig Lajovića: Nestvaran preokret u 1. setu odveo Srbina u finale Monte Karla!

Istorijski podvig Lajovića: Nestvaran preokret u 1. setu odveo Srbina u finale Monte Karla!

Telegraf 20.04.2019
Tamo će čekati boljeg iz duela Fonjini - Nadal. Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u finale ATP turnira u Monte Karlu, pošto je u dva seta savladao Rusa Danila Medvedeva rezultatom 7:5, 6:1. I to posle neverovatnog preokreta u prvom setu, gde… »

Vesti dana »