Povezane vesti
Loznica, stanovi za 30 izbegličkih porodica
RTS 21.04.2019
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i predsednik Komisije za koordinaciju procesa trajne integracije izbeglica Ivica Dačić svečano je u Loznici uručio ključeve za 30 stanova namenjenih izbegličkim porodicama iz BiH i Hrvatske. Tanja Krajšnik je sa mužem… »
Dačić u Loznici dodelio ključeve 30 stanova izbeglicama iz BiH i Hrvatske
Blic 21.04.2019
Izbeglicama iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske u okviru Regionalnog stambenog programa (RSP) - Potprojekat 4, danas je u Loznici Ivica Dačić dodelio ključeve za 30 stanova. - Sećanja koja nosite sa sobom iz teških dana niko ne može da vam izbriše ili… »
Ivica Dačić na uručenju ključeva za izbegle u Loznici
Večernje novosti 21.04.2019
Ivica Dačić, sa predstavnicima Komesarijata za izbeglice i vlasti grada Loznica, uručio je danas u tom gradu ključeve novih stanova za 30 izbeglica iz BiH i Hrvatske. Ivica Dačić, prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar inostranih poslova, sa… »
Uručeno 30 ključeva za stanove izbeglicama iz BiH i Hrvatske
N1 Info 21.04.2019
U Loznici su uručeni ključevi 30 stanova za izbeglice iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske u okviru Regionalnog stambenog programa (RSP). Ključeve je uručio potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić, koji je kazao da je u toku… »
Vesti dana »
Novi zemljotres pogodio Venecuelu Spasioci i dalje tragaju za preživelima: "Još uvek se tresem od straha"
Blic pre 1 satjoš 50 povezanih
SNS danas organizuje miting u Beogradu: Postavljene metalne barijere, štandovi i bine
Nedeljnik pre 24 satajoš 103 povezane
Novootvorenom deonicom Moravskog koridora od 9 do 16 časova prošlo skoro 8.000 vozila
RTS pre 4 satijoš 38 povezanih
Izrael šalje delegaciju u Vašington pred nastavak pregovora SAD i Irana kako bi „zaštitio svoje bezbednosne interese“
Insajder pre 1 satjoš 91 povezana





