Povezane vesti

Čović o dešavanjima u Podgorici: Dragan Bokan organizovao napade na mene! Imaju cilj da isprazne dvoranu

Čović o dešavanjima u Podgorici: Dragan Bokan organizovao napade na mene! Imaju cilj da isprazne dvoranu

Mozzart sport 21.04.2019
Predsednik Crvene zvezde, ipak, poziva Delije da navijaju sportski. Raste temperatura uoči meča odluke. Za ponedeljak od 19 časova zakazana je majstorica ABA lige, a ono što je poražavajuće za trofejni sport je da se najmanje priča o košarci. Kao… »
Čović: U Beogradu neće biti kao nedavno u "Morači"

Čović: U Beogradu neće biti kao nedavno u "Morači"

RTV 21.04.2019
BEOGRAD - Predsednik beogradskog košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Ćović izjavio je danas, uoči sutrašnje majstorice u finalu plej-ofa ABA lige s Budućnosti, da će atmosfera u Beogradu biti sasvim drugačija od one od pre nekoliko dana u… »
Čović izneo optužbe na račun bokana: Spremio mi je kanonadu linča, platio je transparente protiv moje porodice…

Čović izneo optužbe na račun bokana: Spremio mi je kanonadu linča, platio je transparente protiv moje porodice…

Hot sport 21.04.2019
Prvi čovek kluba sa Malog Kalemegdana govorio je o dešavanjima u Podgorici. Iz kluba su se oglasili zvaničnim saopštenjem povodom predstojećeg duela, a tome danas je govorio i Nebojša Čović. Predsednik crveno-belih istakao je da se u Beogradu… »
Čović: U Beogradu neće biti kao nedavno u "Morači"

Čović: U Beogradu neće biti kao nedavno u "Morači"

RTS 21.04.2019
Predsednik beogradskog košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović izjavio je uoči sutrašnje majstorice u finalu plej-ofa ABA lige s Budućnosti, da će atmosfera u Beogradu biti sasvim drugačija od one od pre nekoliko dana u hali "Morača" u… »
Prvi čovek zvezde otkrio imena svih napadača Čović progovorio o incidentu u Podgorici: Bokan mi je nacrtao metu, bili su…

Prvi čovek zvezde otkrio imena svih napadača Čović progovorio o incidentu u Podgorici: Bokan mi je nacrtao metu, bili su…

Večernje novosti 21.04.2019
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović otkrio je imena pojedinaca koji su napadali i pljuvali igrače i stručni štab šampiona Srbije. Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović izjavio je danas, uoči sutrašnje majstorice u… »

Vesti dana »