Povezane vesti

Solskjer: Izneverili smo klub

Solskjer: Izneverili smo klub

Politika 22.04.2019
Trener Mančester junajteda izvinio se navijačima posle debakla protiv Evertona. Trener Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer izvinio se navijačima posle loše igre i poraza od Evertona od 4:0 u Premijer ligi i rekao da igra njegove ekipe nije bila… »
Pogba kao Matić: Ovo je bilo sramotno

Pogba kao Matić: Ovo je bilo sramotno

Mondo 22.04.2019
Vezni fudbaleri Junajteda samokritični nakon užasne partije protiv Evertona, a već u sredu u gradskom derbiju mogu da se iskupe... Svi koji su gledali utakmicu Mančester junajteda protiv Evertona (0:4) složni su u oceni da je to možda jedna od… »
Lakši siti od "karamela": Junajted ne strahuje pred gradski derbi

Lakši siti od "karamela": Junajted ne strahuje pred gradski derbi

Večernje novosti 22.04.2019
Problem su "male" utakmice, ja sam kriv za debakl protiv Evertona - rekao je Matić. Klop: Titula nije “sveti gral”. DEBAKL u nevreme, debakl za vraćanje sumnji u kvalitet tima Mančester junajteda. Everton je deklasirao Junajted 4:0, tako ga četiri… »
Na pomolu kadrovske promene, da li slede bolji dani za Junajted?

Na pomolu kadrovske promene, da li slede bolji dani za Junajted?

Sportske.net 22.04.2019
"Crveni đavoli" zakomplikovali sebi situaciju porazom od Evertona. Solskjerov tim je na "Gudison parku" doživeo novi debakl, poraz od 4:0 boli još više uzimajući (ne)zalaganje tima na pomenutoj utakmici. Jedan od iskusnijih članova tima iz… »
Matić preuzeo odgovornost: Ja sam kriv zbog poraza!

Matić preuzeo odgovornost: Ja sam kriv zbog poraza!

Hot sport 22.04.2019
Crvenim đavolima polako izmiče četvrta pozicija na tabeli. Nakon loše igre i debakla na ‘Gudison parku’ preuzeo je deo odgovornosti srpski inernacionalac za takav učinak. Sa 4:0 Everton je odaljio od Lige šampiona ekipu sa ‘Old Traforda’, a… »
Klop: Ne možemo da utičemo na mančesterski derbi, ali deluje da ne može ni Junajted

Klop: Ne možemo da utičemo na mančesterski derbi, ali deluje da ne može ni Junajted

Večernje novosti 22.04.2019
Moramo da ostanemo fokusirani samo na sebe, to je način na koji smo do sada radili i ne vidim razlog zbog čega bismo nešto menjali - rekao je strateg Liverpula. Liverpul je nastavio da radi ono što je do njih, da pobeđuje i da čeka kiks Mančester… »
Nemanja Matić bez dlake na jeziku, "prozvao" najodgovornijeg za Junajtedov debakl!

Nemanja Matić bez dlake na jeziku, "prozvao" najodgovornijeg za Junajtedov debakl!

Sportske.net 22.04.2019
Junajted u nevolji, četvrto mesto izmiče, sledi duel sa strašnim Sitijem, Srbin se ne krije. Da li je zapečatio svoju sudbinu? Retko ćete ovo čuti od profesionalnog fudbalera, jednostavno, naučeni su da biraju reči, zaogrnu se frazama i pričaju o… »
Nemanja Matić: Ja sam kriv!

Nemanja Matić: Ja sam kriv!

Mozzart sport 22.04.2019
Vezista Mančestera samokritičan posle debakla na Gudisonu. Poniženje. Mančester junajted je osramoćen. Ponovo. Ono što se dešavalo u eri Dejvida Mojesa, Luja van Gala, pa i Žozea Murinja, dogodilo se i Ole Gunaru Solskjeru. Da dobije preko nosa od… »
Nemanja Matić posle debakla: Ja sam kriv!

Nemanja Matić posle debakla: Ja sam kriv!

Mondo 22.04.2019
Reprezentativac Srbije preuzeo odgovornost za ubedljiv poraz od Evertona. Foto: Guliver/Getty images/Laurence Griffiths Jak šamar doživeli su fudbaleri Mančester junajteda minulog vikenda u Liverpulu, gde ih je Everton savladao 4:0 i značajno im… »
Matić: Samo sam ja kriv za poraz Junajteda

Matić: Samo sam ja kriv za poraz Junajteda

Vesti online 22.04.2019
Fudbaleri Mančester junajteda izgubili su od Evertona (0:4), a srpski reprezentativac Nemanja Matić odigrao je možda i najlošiju partiju ove sezone. Srbin je posle utakmice bio samokritičan pa je priznao da je on jedini krivac za poraz svog tima… »

Vesti dana »