Повезане вести
У Нишу у последњи час отказана дебата са Ољом Бећковић и Иваном Ивановићем
Јужне вести 22.04.2019
Свега неколико сати пре почетка дебате којом је требало да модерира Оља Бећковић, а о слободи медија говоре и професор Чедомир Чупић, Милојко Пантић, Весна Малишић и Иван Ивановић, Нев цити хотел отказао је простор уз… »
У Нишу отказан простор за дебату на којој је требало да говоре Оља Бећковић, Иван Ивановић, Милојко Пантић…
Југмедиа 22.04.2019
Нишки хотел Нев Цити отказао је гостопримство Институту за европске послове на дан одржавања #ЕУдебата под називом „Слобода изражавања на трагу европских вредности“ која је требало да се одржи вечерас. На дебати је најављена… »
Вести дана »
„Било би занимљиво видети да ли би полиција заиста поступила по наредби да приведе министра“: Адвокат Рајић о Селаковићевом појављивању у Тужилаштву за организовани криминал
Нова пре 48 минутајош 40 повезаних
Аерозагађење узрок 11.000 смртних случајева годишње, Јовановић поручује: Извор знамо, мере се не спроводе више од 13 година
Н1 Инфо пре 3 сатајош 2 повезане
Могерини и Санино пуштени да се бране са слободе у вези са истрагом о корупцији
РТВ пре 1 сатјош 33 повезане




