Povezane vesti
Orić podneo prijavu protiv zaštićenog svedoka: 11 puta je osuđivan za dela teškog razbojništva i lažnog prijavljivanja!
Kurir 22.04.2019
Naser Orić, komandant odbrane Srebrenice, odnosno njegova advokatica Lejla Čović, podnela je krivičnu prijavu protiv zaštićenog svedoka O-1, takozvanog ključnog svedoka Tužilaštva BiH, zbog lažnog svedočenja u procesu koji se protiv Orića vodio u Sudu… »
Orićeva odbrana podnijela krivičnu prijavu protiv zaštićenog svjedoka O-1
Slobodna Evropa 22.04.2019
Odbrana Nasera Orića, koji je pravosnažnom presudom Suda Bosne i Hercegovine oslobođen za zločine na području Srebrenice, podnijela je krivičnu prijavu protiv zaštićenog svjedoka O-1, koji je bio jedan od ključnih svjedoka Državnog tužilaštva u predmetu… »
Vesti dana »
Liga šampiona: Bajern već u četvrtfinalu, Atletiko blizu, Barselonine muke (VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 2 povezane
(Video) Putnik se živ zapalio u autobusu?! Plamen gutao sve pred sobom, najmanje šestoro mrtvih: Jezivi detalji užasa u Švajcarskoj
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Izmešta se jedno stajalište u Beogradu! Radovi se obavljaju u više faza, evo do kada traju: promene u gradskom prevozu
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
Surovo šutersko veče tandema Dorsi – Piters: Olimpijakos na 2. mestu u Evroligi
Danas pre 4 satijoš 1 povezana



